Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a szomszéd társasházból átdobtak a mi kertünkbe egy háromkerekű kisbiciklit?

Figyelt kérdés
A szomszédból folyamatosan reptetik át a szemetet a kerítés felett. Pedig a mi kertünk ápolt, tehát nem valami szemétlerakó áll összetéveszthető gaz tenger. Kisbicikli, autógumi, lyukas gatya, minden jött már. Mit lehet ilyen esetben tenni? Budapest, XIV. ker.

2023. máj. 8. 04:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*szemétlerakóval
2023. máj. 8. 04:39
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb kerítés szögesdróttal, kamera kihelyezése. Esetleg átmentek már szólni emiatt?
2023. máj. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Add el Jófogáson.
2023. máj. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszadobod?
2023. máj. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a fűnyesedéket szórta ki az én kertembe; oda borította a fűnyírója fűgyűjtőjét. Egyszer szóltam; nem használt. Másodszorra visszadobáltam a frissen nyírt gyepre; rögtön nem dobálta át többször.
2023. máj. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélsz velük, hogy ez nagyon nem oké.

Másodszor ha nem használt a szó, akkor visszadobod.

Harmadszorra ha megint nem használt akkor kamerát szerelsz fel és megfenyegeted hogy a rendőrséghez fordulsz a felvétellel.

2023. máj. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobd vissza. Ha tudod, akkor dobd neki a házuknak vagy valami cuccuknak. Nálunk a cigány szomszédok ilyen dobálósak. Ha a házuknak dobom vissza a cuccokat akkor legalább pár napig abbahagyják. Lehet ennek nem lesz amnéziája pár nap után, és nem csinálja többet.
2023. máj. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Ez most tök komoly, hogy felnőtt embereknek ennyi eszük van, hogy maguktól nem jönnek rá, hogy vissza kell dobni és szevasz, inkább ide írogatnak?
2023. máj. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

8-as:

Érett emberben nem merül fel az, hogy átdobálgassa a szemetet a másik kertjébe és meglehet, hogy ha megtenné ilyen szituációban akkor saját magában csalódna a prolisága miatt. Én például biztos először kommunikálnék, aztán ha az nem segít akkor kamerafelvételt készítenék erről.

Franc fog olyan alá süllyedni hogy visszadobálja másik szemetét a másik kertjébe.

2023. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszadobod, esetleg kamerát szereltesd fel.
2023. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!