Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A háromkerekű banyatankkal...

A háromkerekű banyatankkal tényleg egyszerűbb a lépcsőzés?

Figyelt kérdés

Nagymamám folyton panaszkodik, hogy alig bírja felvinni a bevásárlást. Ugye, idősek esetében itt legalább 200 kilóról beszélünk :D

Addig még nincs gond, amíg a Tescoból hazahúzza a kis kocsiját, de a másodikra már csak több körben tudja felvinni, mert nem bírja megemelni a telepakolt banyatankot.

Gondoltam rá, hogy karácsonyra kap tőlem egy olyan háromkerekű fajtát, amit elméletileg lépcsőzésre találtak ki, de fogalmam sincs, hogy tényleg megkönnyíti-e ez a dolgát, vagy ugyanúgy nem fogja tudni felhúzni a lépcsőn a 200 kiló bevásárlást?


2016. nov. 11. 16:59
 1/3 Blade Bone ***** válasza:
Ezt még nem hallottam. :D :D
2016. nov. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg. Keress rá hogy lépcsőjáró.
2016. nov. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőmnek van gondja a lábával és az emelgetéssel, neki ilyesmi van, és nagyon dicséri. Én még nem próbáltam, de ha szükségem lesz rá, akkor észben tartom, illetve anyukámnak gondoltam majd ilyet beszerezni, mert hasonló cipőben jár, mint a kolléganőm.
2016. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!