Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beköltöznétek a házba ezek után?

Beköltöznétek a házba ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval.

Adott egy családi ház, amit hárman örököltek.

A benne élő örökös nem akarta eladni, de nem tudta kifizetni a másik két örököst. A ház elkelt. A kiköltözés határidejének napjára virradó éjjel a házban lakó örökös felakasztotta magát a kertben.

Ezek után ti beköltöznétek a házba?



2023. máj. 11. 22:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha megvettem, be. De a fát kivágnám.
2023. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
11%

Nem.Ha ingyen adnák akkor sem.


A mi utcánkban is van egy hasonló telek, amin van egy ház most újították fel. Nem lennék a helyükben, mert esélyes, hogy nem tájékoztatták őket.És boritékolható a vége.

2023. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
5%
2+ Akik előzőleg ott laktak pár évig elég "jól" megérezték, különböző negatív helyzeteik voltak, végül a költözés mellett döntöttek. Jól döntöttek. Ezeket az újakat sajnálom, mert boritékolható, hogy náluk is indul a dolog.
2023. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
99%
Persze, engem nem rémíszt meg az ilyen, nem vagyok paranoiás és nem hiszek a szellemekben. Most hogyha valaki az utcán öli meg magát akkor nem mész ki többet?
2023. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ. Ha furcsán érzem magam, furcsa energiákat érzek, akkor nem.
2023. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
0%
4 Ndm kell ahhoz semmiben hinned, csak elcsodálkozol, hogy a családod egyik betegségből ki, a másikba be, az alkohol megjelenik, különböző balesetek, károk. A gyümölcsfáid amiket ültettél jobb esetbe 1-2 évig teremnek. Rosszabb esetben semmit, és elkorhadnak.. Váratlan árammal kapcsolatos problémák tömkelege. Anyagi veszteségek, kudarcok. És egyebekről már ne is beszéljünk. Aztán csodálkozol, hogy miért van az, hogy amikor elmész otthonrtól fellélegzel, amikor meg visszatérsz az otthonodba, úgy érzed mint ha mázsás súlyokat cipelnél. És akkor még semelyik jelenségről nem is beszéltünk.
2023. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
1%
Túl sok ilyen sztorival rendelkező horrort láttam már, azokból tanulva nem lenne szerencsés
2023. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
85%

#6


Ez egy fa___ság.


Aki tanult fizikát, követi a tudományt és reál gondolkodású az nem fog hinni ilyen ökörségekben.

2023. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
én már tettem fel hasonló kérdést hogy költöznétek-e olyan házba aminek tudjátok a múltjáról hogy valami durva történt ott, erőszak, kínzás, öngyilkosság, gyilkosságok, bármi, és felvilágosítottak hogyha ilyen szigorúan nézem, a múlt történései alapján kevés olyan helyet lehetne találni ahol "semmi" sem történt már valamikor... néha körülnézek a szobámban hogy milyen titkokat rejthet, mi zajlódhatott itt mióta lézetik? (a szobám egy régi házrész vályogfalas részében van) szerintem ezt csak úgy lehet kezelni ha túllép rajta az ember és elfogadja hogy a dolgok megtörténnek, és pereg tovább az idő. én voltam vidéken abban a kis pottyantós wc-ben is ahol nagyapám öngyilkos lett, nem éreztem nagyon elborzadva magam, pedig nem direkt ezért, csak féligmeddig tudatában voltam
2023. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy engem negatívan érintene.
2023. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!