Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek, beköltöznét...

Mi a véleményetek, beköltöznétek olyan házba/lakásba ahol erőszakos bűntény történt?

Figyelt kérdés
Illetve miért, vagy miért nem? Gondolok életellenesre, hogy pontos legyek. Én például nem, és nem hiszek a szellemekben, nem azért...

2021. febr. 2. 14:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
nem a lakás ölte meg a lakóját, hanem egy bűnöző. Azt megértem, ha azzal a bűnözővel nem akarsz kontaktálni, de ezt, amit írtál, nem.
2021. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Vélemény kérdése. Mégis csak olyan dolgok történek ott, amikbe nem gondolnék szívesen bele. Persze ha egy idős ember természetes halállal meghal, nem zavarna. Az örökösei elvinnék az ágyát, én hoznám a sajátomat...
2021. febr. 2. 14:11
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Ha félő, hogy a bűnöző vagy valakije visszatér folytatni a bűnözést, akkor nem. Egyébként pedig gyakorlatilag sehol nem lakhatnánk, mert nincs olyan talpalattnyi föld, ahol nem halt meg valaki.
2021. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#2, az erőszakos halál volt a téma. Mint leírtam, nem zavar a természetes halál, csak ha egy gyilkosság helyszínén kéne élnem.
2021. febr. 2. 14:14
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
A mi pincénkben világháborús bomba ölt meg valakit tudtommal. De azért nem félek itt lakni.
2021. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Hú, én imadnék ott lakni!!!
2021. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
A háború is erőszakos halál, szerinted hányan haltak meg Budapesten például háborúban?
2021. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
#7, tudom, de az nem olyan mint ha valakit rossz szándékkal felaprítanak, a katonák parancsot teljesítenek, és kevés a valószínűség, hogy egy lakásban...
2021. febr. 2. 14:18
 9/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudhatod, ha veszel egy lakást, nem öltek-e meg ott valakit. Főleg régebbről nem maradnak ilyen emlékek. Mondjuk a 70-es években gyilkosság történt, az öregek, akik akkor tudták, meghaltak már, a fiatalok meg valszeg másutt laknak már.
2021. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
ha valaki egész felnőtt életében bántalmazta a családját, ütötte-verte-erőszakolta őket egy lakásban, az nem elég erőszakos évtizedeken át, az nem zavar?
2021. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!