Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Beköltöznétek a házba ezek után?

Beköltöznétek a házba ezek után?

Figyelt kérdés

Szóval.

Adott egy családi ház, amit hárman örököltek.

A benne élő örökös nem akarta eladni, de nem tudta kifizetni a másik két örököst. A ház elkelt. A kiköltözés határidejének napjára virradó éjjel a házban lakó örökös felakasztotta magát a kertben.

Ezek után ti beköltöznétek a házba?



2023. máj. 11. 22:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy lányt, fiatal pár, családiba költöztek párjával. előtte egy lezülött alkoholista élt ott, ott fagyott meg a házban. rengeteg flakont ki kellett pakolnia a lánynak is, volt amiből valami ráfröccsnt, mindent kibírt és túltette magát rajta. csodás kis családi fészket fognak varázsolni ebből a helyből, és nem érdekli őket hogy ilyen múltja volt, mert jobb dolgokat lehet belőle kihozni
2023. máj. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem nagyon esett le hogy iróniából írtam a 7-es válaszom :(
2023. máj. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
nyugi, itt mindent és mindenkit is lepontoznak :D
2023. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
76%

Ha már megvettem akkor beköltöznék, de nem örülnék.

De olyan házat amiről tudom hogy ilyen történt szándékosan inkább nem vennék meg. Nem az ártó szellemek meg hasonló ezoterikus dolgok miatt, hanem egyszerűen nem akarom hogy ha a saját otthonomban ezek a negatív dolgok jussanak eszembe ha bárhova nézek.

Az otthon egy nyugis biztonságos pozitív hely kell legyen. Nem akarnám hogy bevillanjon egy lógó hulla képe az agyamba mikor kinézek a kertembe az almafára.

2023. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
0%
lehet azért írta valaki hogy a fát mindenképp kivágná. ki mivel tud túllendülni a múlt dolgain. egy dózerolás, felújítás, átalakítás, de attól még ott tovább folytatódik valami, nem zárul le a múltbeli rossz dologgal. csak egy része, ami majd idővel homályba is vész és más emlékeket őriz aktuálisan
2023. máj. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
68%
Nem és nem azért mert szellemek vagy bármi ilyesmi csak maga a tudat miatt, hogy valaki megölte magát engem zavarna. Nem szeretném ehhez a gondolathoz kötni az otthonom.
2023. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
74%

#6:

Ezt a rengeteg baromságot fogadjunk valami hülye ezoterikus magazinból sikerült idefirkálnod. Nem csoda, hogy ezek megszedik magukat az ilyen hiszékeny szerencsétlen hülyékből, mint amilyen te vagy.

2023. máj. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem is fogadják el egyesek az erőszakos tett által otthagyott hatást, akkor még mindig ott az empátia.

Mégis ki képes egy embertársa vesztőhelyén élni? Ez annyira érzéketlennek tűnik. Mintha egy kriptába költöznék be.

2023. máj. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
Igen, miért ne tenném?
2023. máj. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
Es en a tulajdonos vagyok, vagy mi?
2023. máj. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!