Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Normális az ha valakit kiközös...

Normális az ha valakit kiközösítenek egy faluból akkor azt addig sanyargatják és piszkálják amíg teljesen tönkre nem teszik?

Figyelt kérdés
Miért ilyenek a falusiak ebben az országban?
2023. máj. 18. 04:33
 1/7 anonim válasza:
86%

Na. Ne általánosíts.

Városban is rengeteg a rosszindulatú ember, faluban meg, mivel kb. mindenki ismeri a másikat, ezek jobban megtalálják egymást. Ez egyébként pedig egyáltalán nem csak ránk jellemző, specifikusan magyar tulajdonság.

2023. máj. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%

Egyáltalán nem normális még is ez van. Én is faluban lakom de ha lehet próbálom nagy ívben elkerülni a faluban élő embereket.

Nem tudom miért lehet hogy nagyon unatkoznak de a falusiak mindig pletykálnak és ha nincs semmi pletyka akkor ki találnak maguknak valamit.

Velem is megesett hogy pletykálni kezdtek rólam hogy én ide meg oda járok közben egy hétig ki se mentem a házból.

Hiába mondják hogy jó vidéken lakni az ottani falusi emberek mindig kavarni fogják nekem a sz@rt.

2023. máj. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt látom, hogy vannak, akik mindenki mást okolnak a saját sikertelenségeik miatt. A pletyka nem a falusiak sajátossága. Sok ember van, akinek meggyőződése, hogy a fél világ az ő életével van elfoglalva.
2023. máj. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez városban is előfordul, pl. egy társasházban. Elég, ha van egy-két rosszindulatú ember, akik megmérgezik az egész környezetet. Nálunk is vannak.

N

2023. máj. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem normális, de általános dolog. Azt viszont te döntöd el hohy hagyod magad.

Ha szembeszállsz velük akkor egy idő után letöröd a szarvukat és békén hagynak. Meg kell nekik mutatni ki a főnök.

2023. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen nem normális dolog, ettől függetlenül szamtalan példa van rá. Jelenleg én is elszenvedoje vagyok egy ilyen fajta "üldöztetések". Tapasztalat azt mutatja, ha azt látják rajtam nem érdekel, ugyanugy vidáman, büszkén megyek el mellettuk, megunjak. Leszálló ágban van az én cseszegetésem. Találnak mást...
2023. máj. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

Ez sajna Mo.-n nemcsak faluban, hanem városban, és munkahelyen is elfogadott lett.

A magyar sajna mindenre képes...

2023. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!