Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van problémád a jelenlegi...

Van problémád a jelenlegi szomszédal?

Figyelt kérdés
2023. máj. 21. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsére a problémásak már egy ideje elköltöztek, de még így is van egy páros, akinek nehezére esik a másokhoz való alkalmazkodás.

Késő este érnek haza, és hajnali órákban mennek el, ami rendben lenne, ha közben nem az ablakok alatt kiabálnának ilyen alkalmakkor, vagy épp nem a dízelüket járatnák, tilosban parkolva, 10-20 percig. Valamelyik évben az egyik bejárati ajtót is megrongálták, hogy ne lehessen jól becsukni (egy néni rajtakapta őket, de nem voltak hajlandóak kifizetni), mert hiába miénk a szélső lépőcsőház, lusták voltak körbesétálni.

2023. máj. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem is kevés! Ha nem lenne hitel a házon, már kint lógna az eladó tábla. Most várunk hátha csökkenek az árak és tovább tudunk innen lépni. Ez a két kretén meg b@szódjon meg. 😡
2023. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nincs, mert tudja, hogy fegyverbu_i vagyok:)
2023. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik lebontotta a telkünk között a kerítést

A másik meg malacot tart és sz4r szag van

2023. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85%
Két tipikus nyugger lakik mellettünk. Amíg nem volt kerteket elválasztó kerítésünk (meg a kapunkat sem mindig zártuk), úgy járkáltak át a kertünkbe, mintha az övék lenne. De volt, hogy arra eszméltem, hogy szinte már bent vannak a házban! Kb. mintha otthon lennének, úgy viselkedtek! Az egyik egyszer meggyújtotta a kertünk végén levő zöldhulladékot, a másik meg gyomírtózott meg lepermetezte a fáinkat, anélkül, hogy nekünk szóltak volna előre. Az egyiknek volt pofája ezt úgy megcsinálni, hogy otthon voltunk, a másik csak utólag derült ki. Amúgy semmi okuk nem volt rá, mert rendben van tartva a kertünk. Különösen az egyik nagyon szeret parancsolgatni, iszonyatosan nagyképű a semmire és mindenbe belepofázik állandóan. Mióta zárjuk a kaput meg elkészült a kerítésünk, azóta egy fokkal jobb a helyzet. Ritkán, de előfordul, hogy rossz hangulatban találnak meg, akkor visszaszólok vagy hazazavarom őket. Nem a legideálisabb helyzet, de lehetne rosszabb is!
2023. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A szomszédommal nincs nagy baj. Minden péntek este üvöltteti a zenét, én viszont általában szombaton dolgozom, szóval ha idő van, akkor átmegyek, hogy halkítsa le, amit meg is tesz, szóval ez a része oké, de mindig úgy elcsodálkozik, mintha nem ezt játszanánk már két éve. Nem fér a fejembe, miért nem tudja eleve emberi hangerőn hallgatni a zenéjét, én értem, hogy péntek van és bulika, de tudja, hogy egy ponton úgyis jövök, és megkérem erre.

Viszont a volt palijával, azzal vannak problémák. Rendszerint beiszik a tag, és ő hajnal kettőkor nem drunk textet küld, hanem vagy a szomszéd ajtaján dörömböl, vagy az enyémen, nem mindig sikerül neki eltalálni, vagy csak simán üvöltve "szerenádozik" a ház előtt mintegy 300 családot szórakoztatva ezzel a művelettel. Múltkor elfelejtettem kulcsra zárni az ajtóm éjszakára, arra ébredtem, hogy a csávó beengedte magát és a nappalimban őrjöng, kicsit nekiindultam a konyhakéssel, hogy ráijesszek, sikerült, mert engem azóta kerül, ha meglát, elmegy, viszont én ritkán vagyok otthon.

2023. máj. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
Kertes ház, egy szomszédunk van, egy idős hölgy. Jól kijövünk, csak ő a falurádió.
2023. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!