Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged mi idegesít a jelenlegi...

Téged mi idegesít a jelenlegi lakhelyeden?

Figyelt kérdés

Engem elég sok minden. Nos,a kérdést azért tettem fel,mert kívàncsi vagyok,hogy csak engem idegesítenek bizonyos dolgok? Ezért vagyok kívàncsi,hogy kit mi idegesít?


Köszi,ha vàlaszoltok.


2020. okt. 31. 16:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Hideg van.
2020. okt. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nagyváros belvárosában élek. A legjobban a rengeteg szemét idegesít. Mindenki eldobálja kénye-kedve szerint, hatalmas taplóság.
2020. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
a szomszédban élő kisebbségi család, akik úgy buliznak hogy semmi sem érdekli őket, ha meg ki van rájuk hívva a rendőrség, azzal fenyegetőznek, hogy megölnek mindenkit :) kedves salád
2020. okt. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Közel van a BV, és az ordibálás idehallatszik, ha erre fúj a szél.

De nagy általánosságban a hangoskodás idegesít, ezen felül hál'isten elég ritka.

2020. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Belvárosban élek egy olyan tégla építésű társasházban ami körbe van építve, tehát van egy udvar benne, de nem ilyen pici kis valami, hanem hatalmas, kb 200x200 méteres. Utálom hogy itt bent az udvaron belül (21 lépcsőház öleli körbe egyébként) mindenki tud mindent a másikról, és mindenen csámcsognak. Méghogy a falu a pletykás, a város ugyanilyen. Gondolom amiatt van hogy körbe van építve, így kialakult egy közösség itt bent.

Ráadásul pont az udvar közepén lévő útra néznek az ablakaim, épp szemben vannak vele, és fa sincs előttem, így mindenkinek a tekintete pont ide szegeződik. Az erkélyre sem járok ki, nagyon központi helyen vagyok.

Azt is utálom hogy soha nincs elég parkolóhely. Bár teli van építve az egész parkolóval, de mégsem elég.

2020. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 54 eve lakom itt es sajnos rettenetesen nagyot valtozott a kornyek … persze en is oregszem, de ettol meg szinte elviselhetetlen ma mar minden.


Gyerekkoromban meg lent fogócskáztunk az utcan, labtengoztunk es ugroiskolaztunk … ma mar nem tudok leparkolni az utcában. Regen villamos jart az utcánkban, ma az autok nem tudjak kikerulni egymást.

2020. okt. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mindig ezen gondolkodom amikor lent setalok az utcan, mondjuk kutyát setaltatok. Jonnek-mennek az autok, dudalas, szentsegeles es dugo … basszus, meg par eve itt villamos jart, lovaskocsival hoztak a jeget, csepel teherauto is jarta az utat es meg mi suhancgyerekek is elfertunk bekesen. Erre ma csak dudalas, szentsegeles es dugo.
2020. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Most nem sok minden. Eddig ez a legnyugodtabb albérletem. 4 emeletes téglaház, jó környék, jó közlekedés, a szomszédokkal sincs különösebb gond, nyugodtan lehet pihenni. Legfeljebb pár apróság idegesít néha. A falszomszédaim (egyébként rendes, intelligens, harmincas pár) néha úgy trappolnak a lakásukban, mint két hátasló. Csoda, hogy nem szakadt még be alattuk a padló. A másik szomszédom egy fiatal srác, szinte minden reggel 5 körül arra ébredek, hogy a fürdőszobában zörög, WC-t lehúz, orrot fúj, stb. Jobb, mint egy ébresztőóra. :D Az emeletünkön van még egy nő, na az meg úgy csapkodja a bejárati ajtóját, mint szél a budiajtót. Valahogy nem tűnt még fel neki, hogy ez elég tahó szokás. De ezek a zajok tényleg jelentéktelenek ahhoz képest, amiket az előző albérletemben kellett elviselni. 2 gyerekes cigány család fölött laktam, na azokat az ellenségemnek se kívánom...
2020. okt. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
A cigányok. Tele van velük a város.
2020. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Nincs garázs, viszont a szomszédos lépcsőházban van két vezetni nem tudó nagymama. A lakásom nem túl nagy. Ezen kívül minden rendben
2020. okt. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!