Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ha egyszer csak...

Mit tennél ha egyszer csak kirúgnának a jelenlegi munkahelyedről?

Figyelt kérdés
Másikat kéresnél vagy otthon maradnál és tv-znél 📺?

2023. máj. 18. 21:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Először is örülnék. Minden változást örömmel fogadok.


Tvznék?? Mivan?

Miért ez a 2 lehetőség van? Mi van a normális lehetőségek végtelenjével?


Te nézel tv-t???? Nem is tudtam, hogy még van aki néz....

2023. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Először is egy kicsit maradnék…én mondjuk már nagyon régen dolgoztam utoljára. Konkrétan nem vesznek fel sehova itt (aminek oka van most nem írom le) csak szerencse hogy munkanélkül is tudok élni.


Őszintén szólva én már nem is mennék vissza sehova..de előbb-utóbb el kell indulni. Pedig már teljesen megszoktam ezt a léhűtő életmódot.

2023. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Akkor kimegyek kulfoldre
2023. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kitana. ***** válasza:
82%
Otthon maradnék, de ez nyilván attól függ, kinek mire van lehetősége. Akinek nincs tartaléka és mondjuk albérletben él, annak muszáj keresnie mást azonnal.
2023. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Akkor mellékállásúból főállású vállalkozóvá lennék kénytelen válni. Nem keresnék azonnal másik állást. Van tartalékom. Vállalkozásom eltartana így is.
2023. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha elküldenének azonnal mennék külföldre.
2023. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon tetszik ez a hülye tető itt a fejem felett, és enni is szeretek, szóval keresnék állást, igen...
2023. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugtáznám, hogy megkaptam azt az 1.1 milliót, ami végkielégítés gyanánt jár.


TV-zni nem TV-znék, nincs is TV-m meg ... minek nézzek reklámot szar műsorokkal megszakítva?:D


Lemennék a nyaralónkba és teljes időt rászánva megcisnálnám azt a pár felújítást amit ilyen néhanéha hétvégéken kis lépésekben haladunk. Tök ki van már vele, hgoy nem tudjuk befejezni, mert ugye hétköznap dolgozom, hétvégén meg esik:D


Aztán bizony új munka után néznék. Ilyen ez.

2023. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Keresnék másikat, mivel senki nem tart el és nincs ingyen az étel.
2023. máj. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pánikolnék, sírnék, aztán nekiállnék munkát keresni. :( Voltam évekig munkanélküli, tudom, milyen rossz, teljesen tökretett fizikailag és mentálisan is ráment az egészségem. Már nyolc éve van folyamatosan munkám, de a munkanélküliség okozta stresszt és egészségkárosodást nem sikerült leküzdeni azóta sem. :( Nem szeretném mégegyszer átélni, de hát nem rajtam múlik.
2023. máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!