Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova rejtsem a dolgaim anyám...

Hova rejtsem a dolgaim anyám elől?

Figyelt kérdés

Eleg sok cuccom van, amit nem mutogatnek meg neki. Mert gyanakodna, hogy minek ez. Most ebbe nem megyek bele.

De o nagyon gyanakvo es megtalal mindent.

Esetleg tudtok valamit , ahova lehetne rakni?



2023. máj. 30. 00:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Értem én hogy elrejtenéd de egyszerűbb lenne kiállni magadért ha fontos neked valami és bátran vállalni önmagad vagy ha segítséget kell kérni felismerni és akkor kérni segítséget mert nem lehet hosszútávon hazugságban élni mert amikor még másodikba jártam akkor tanultunk valamit hogy hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát és ez azt jelenti hogy ha hazudsz akkor hamar lebuksz és igaz mert már sajnos én is hazudtam egyszer és lebuktam és akkor mindenki mérges volt de legközelebb meg rögtön őszinte voltam és akkor nem volta mérgesek mert örültek hogy őszintén bevallottam és felnőttként megbeszéltük és javaslom hogy hagyj elöl mindent és készíts limonádét és ülj le édesanyáddal úgy hogy limonádét isszátok együtt és beszéld meg vele hogy miért kellenek új cuccok és még jobb ha süteményt is csinálsz mellé mert akkor lája még több energiát fektettél egy egészséges kapcsolat ápolásába.
2023. máj. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
A vibrátort a fehérneműk közé. Amúgy meg rakass egy zárat a szobád ajtajára és kész.
2023. máj. 30. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
Ajtózár, vagy zárható szekrény.
2023. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen cuccok?
2023. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak nem az anyád az óvónéni?
2023. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!