Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan "rejtsem" el a laptopom...

Hogyan "rejtsem" el a laptopom kollégiumban?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy, idén szeptemberben kollégista leszek egyetemen, és hát van egy elég drága laptopom (még mielőtt jönne a fika, hogy Macbook, nem az) amit nem igazán mernék csak úgy lerakni pl az ágyamra, vagy az asztalra, lévén hogy ellopják. Mit javasoltok? Kensington zár az alap, de hogy hova rakjam iskola időbe? Nem szeretném magammal hurcolászni órákra

2018. febr. 3. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális kollégiumban zárhatók a szekrényajtók.
2018. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
eddig két kollégiumban voltam, mindenegyikben volt zárható szekrény
2018. febr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom milyen egyetemre mész, de szerintem vigyázni kell az ilyen "elrejtéssel".


Nekem első évben volt egy szobatársam, ő szó szerint lakat alatt tartotta a laptopját. Ha kellett neki elővette, majd szépen visszatette. Egyszer kérdeztük meg, hogy használhatjuk-e, az volt a válasz, hogy "ha veszünk hozzá külső billentyűzetet". Onnantól soha többet nem kértünk tőle semmit. Nekem (és a többi szobatársnak) baromi rosszul esett, hogy úgy kezelnek egyetemistaként, mintha valami kis piti kisebbségi tolvaj lennék.

2018. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk nem voltak zárhatóak a szekrény ajtók, én az ágyam ágynemű tartójába tettem mindig egy takaró alá
2018. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!