Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeljem a hisztirohama...

Napnapután69 kérdése:

Hogyan kezeljem a hisztirohamaim? Hogyan vezessem le vagy rejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom most sokan arra gondoltok hogy jaj egy "hisztis p*csa" meg ilyenek de én tényleg szeretnék ezen változtatni csak nem tudom hogyan, az a baj hogy nagyon érzékeny típus vagyok ezert hamar felkapom a vizet mindenen meg megsértődök amit nem tudok nagyon elrejteni mert vagy zsémbes leszek vagy robbanok mint egy bomba de ezzel sokszor csak nevetségessé teszem magam például az osztálytársaim előtt valaki tudna esetleg segíteni?:( 16/l
2018. aug. 11. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Olyankor menj a mosdóba és hidegzuhany a fejedre.
2018. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szex


Nem viccelek.. Nő vagyok én is.

Régen a hisztit betegségként kezelték és orgazmussal gyógyították. Van is ilyen film hisztéria a címe. 😂


Meg ha belegondolsz ha egy nő hisztizik mindig azt mondják, hogy biztos nincs megb

... És jogosan mondják.

2018. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számolj el lassan tízig. Mély levegő.


A szex tényleg jó rá, de azért egy 16 évesnek ne ajánlgassuk, kérlek :D

2018. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi váltja ki? Nekem is vannak ilyen pillanataim, mintha megőrülnék,... de egy nagy, mély levegővétel segít, közben gondolok valami szépre. Emellett igyekszem kezelni is a helyzetet, nem vagyok olyan típus, mint egyesek, akik "lenyelik" a zavaró tényezőket, igyekszem tenni ellenük, változtatok az élethelyzetemen, ha ez lehetséges.
2018. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld minél jobban tudatosítani magadban és mindig észben tartani, hogy csak nevetségessé válsz emiatt.
2018. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el mantrázni magadnak, hogy máshogy is tudod kezelni a helyzeteket, nem csak hisztivel. Képzeld magad elé, hogy milyen lennél, hogy viselkednél és hogy reagálnál szíved szerint olyan helyzetekben, amikben most hisztizni kezdesz és kezdd el gyakorolni, a legközelebbi ilyen helyzetben játszd el, hogy te egyáltalán nem hisztizel és nézd meg milyen, és ha majd ezzel nem válsz nevetségessé vagy nem lesz olyan kellemetlen, mint egy hiszti, akkor majd legközelebb is akarni fogsz úgy tenni, mintha nem akarna épp eldurranni az agyad és idővel reflexszerűvé válik. Az ilyen dolgokat még nem olyan nehéz korrigálni, csak az első néhány alkalommal nehéz, mindig csak az eleje, mindig csak elkezdeni, aztán már sima ügy.
2018. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!