Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ilyen esetben nem éri meg...

Ilyen esetben nem éri meg Hollandiába költözni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én elég alacsony vagyok 175 cm körül (férfi), és Hollandia arról híres, hogy nagyon magasak az emberek.

Ez nem is lenne olyan nagy baj de később ez párkeresésre is rámehet.

Holland női átlagmagasság 170 cm

Férfi 183 cm



2023. jún. 8. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
De mi a gond? Az átlag női magasság 170 cm, tehát a nők döntő többsége alacsonyabb nálad. Nem fog gondot okozni a párkeresésben.
2023. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen de az átlagmagasság, valószínűleg benne vannak az öregek is. De még soha nem voltam amúgy Hollandiába szóval nem tudom tapasztalatból, hogy mekkorák. Lehet van alacsonyabb lány is
2023. jún. 8. 17:14
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Szerinted a párválasztás a magasságon múlik? Komolyan nem ismersz egy olyan párt sem, ahol a két fél egyforma magas, esetleg a nő magasabb, mint a férfi? (Pl. Nálunk, én 175 cm, férjem 173 magas)


21. században élünk, jó reggelt kívánok. Ilyen gondolkodással max még csak kamasz lehetsz. Agyilag legalábbis

2023. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem baj, hogyha magasabb a lány csak fogadjon el, mert a legtöbb magasabb lány alapból olyan hogy nem szívesen randizna alacsonyabbal
2023. jún. 8. 17:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a gyerekek is benne vannak.

Amúgy meg nem vagy alacsony..

2023. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Épp most költözöm ki Hollandiába. Neked mi a motivációd?

Szerintem ezzel a magassággal nincs gond.

2023. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Legnagyobb motiváció, a szabadabb légkör, liberálisabb mint Magyarország, magasabb bérek, természet is szép


Demotiváció: gyakran rossz idő van, magasak nagyon az emberek

2023. jún. 8. 18:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Rotterdamban dolgoztam, a fele nép arab. Amúgy tetszett Hollandia, de ha munkaidőben mész el ügyeket intézni, akkor fehér embert nem látsz, ami hát elég szürreális :D
2023. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gondolom a kisebb városokban maradtak meg az igazi hollandok. Én is hallottam, hogy kezd iszlám kalifátussá válni. Remélem azért a sáriát nem vezetik be mert akkor oda a liberális vezetésnek
2023. jún. 8. 22:03
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ. Sok helyen nem voltam annyira, de fél évet egy kisvárosban dolgoztam, viszont az elég speciális, mert úgymond gyárváros volt. A gyárban meg szinte mindenki Kelet-Európai volt, magyar, lengyel, ukrán, bolgár, román meg török. Ahol ilyen nagy gyárak vannak, ott sajnos több a bevándorló, de hat te is annak számítasz majd.
2023. jún. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!