Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hollandiába költözni?

Hollandiába költözni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idővel szeretnék külföldre költözni, és érdekelne, hogy milyen ott az élet. Aki esetleg kint él, az tudna nekem mesélni? Érdekelne, hogy milyen képzettséggel tudnék ott boldogulni, és minden más. (Pl, pszichológusival nem érnék sokat ott, ugye? Egy marketing jól jöhetne kint?)


Olyan válaszok köszönöm, nem érdekelnek, hogy "sehol sincs kolbászból a kerítés", mert ezzel tisztában vagyok. Egyszerűen egy jobb vezetésű és lehetőségű országban szeretném leélni az életemet, ahol jól érzem magam, a fizetések és árucikkek ára egészen egyensúlyban van, és nem húz fel a kormány nem létező logikája, és a viselkedése. Annyira.


(Kb. 5 év múlva lenne esedékes a költözés, de imádok előre tervezni, szóval addig elég sok mindennek szeretnék utánajárni és hasonlók. Meg befejezni a sulikat.)


2022. aug. 5. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
barátok már lassan 10 éve élnek ott, ők egyetemi végzettség nélkül az aljáról küzdötték fel magukat. most már van saját ház, kocsi, gyerekek. ők mondjuk azt mondják, hogy már ennyi idő után nagyon unalmas és steril ország, minden ugyanúgy néz ki, viszont haza semmiképp nem jönnének
2022. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja és amúgy nagyon vicces, de simán pesti árak vannak mindenhol, nyilván a fizetést kivéve :D úgyhogy az előbb említett barátoknak sem kellett sosem aggódniuk, hogy jajj mit fognak enni hó végén, hitelt is simán bevállalták. én is szeretnék ott élni pár évet, de most jelenleg épp egy másik országba költözünk hamarosan :) sok sikert neked
2022. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!