Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Házilag füldugó? Tippek?

Házilag füldugó? Tippek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy patikában lehet kapni, de sajnos ma már nem fogok tudni elmenni és holnap sem. De mindenképpen szeretnék aludni ma éjjel.


Alig aludtam valamit az éjjel. 4x felébredtem.

Egy nagyon forgalmas út mellett lakom, így nyáron nyitott ablakokkal maga a pokol. Jönnek az autók, mentők, kukás autó, hangoskodó szomszédokat hallom, azoknak a légkondiját búgni stb.. még ráadásul a reptér is közel van, jönnek a fel-leszálló gépek.. borzalom, na!

Olyan mintha egy centrifuga menne a fejem mögött egész éjjel.


2023. jún. 23. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Öntsd ki viasszal.

Az pont alakra dermed meg, nem fog nyomni alvás közben mint egy begyömöszölt vattadarab. Reggel meg egészben ki tudod húzni.

Csak vigyázz ne legyen forró.

2023. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
tegyél egy párnát a fejedre. vagy tömj bele egy vattát. egyik se használ, de ha nem akarsz bemenni a patikába, ezek a lehetőségek vannak.
2023. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ablak becsuk és így kevesebb hang jön be
2023. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én évek óta zenével alszom. Fülhallgatót bedugom, és halk zenét indítok. Most épp lakok valakivel, de mikor egyedül éltem, akkor sokszor az ágyamba tettem egy pici JBL hangszórót a fejem mellé, és onnan játszottam le zenét.


Illetve, amennyire lehet, próbáld meg kifárasztani magad nap közben. Menj el egy hosszabb futásra, vagy ha nem szoktál sportolni, akkor egy nagy séta is megteszi. De a legtutibb szerintem az úszás, én már a vízből kijőve azt érzem, hogy helyben le tudnék feküdni aludni, nem is értem azokat, akik munka előtt mennek, képtelen lennék utána bármit is csinálni. Plusz az étvágyad is meghozza :)


Illetve, műszakban dolgozom, hajnalos előtt általában veszek be valeriánát (alvás előtt 1 órával kb).

2023. jún. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha lelkileg rendben leszel, akkor nem kell füldugó.


Én az erdő melletti házban aludtam.

Síri csend.


Nemrég költöztem fő út mellé, ahol meg éjszaka is 30 mp-ként mennek az autók, buszok.


Simán tudok aludni, pedig régen még a szúnyog zummogesetol sem tudtam aludni.

2023. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!