Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha én albérletben lakom egy...

Ha én albérletben lakom egy lakásban a tulajjal és ő bömbölteti a rádiót, rászólhatok? Vagy beteszem a fülest. Nagyon zavaró, olyan hangzavarban nem lehet aludni. Ha már fizetek érte ugye megvan a pihenéshez való jog?

Figyelt kérdés
2023. jún. 23. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Minek az ilyennek albérlő aki nem tud alkalmazkodni? Gondolhatná ha diáknak adja ki akkor az tanulni akar.


Vagy lehet azt várta hogy majd k.félsz vele ingyenlakbérért es most játszmázik, hogy akkor ne tanulhass.


Szerintem keress mas albit, ne is mondd neki hogy bajod van, csak lépj le.

2023. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha felmondasz.
2023. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Parasztokkal nem vitatkozunk és hirerarchia van amúgyis.

A netes inkább keress diáktelársakat akiknek kell plusz fő. Azok hagyják egymást tanulni. Vagy beszéld ezt le velük előre.

2023. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rakj be te is valamit (mondjuk metalt)
2023. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti kattos a csàvò. Nekem pofám nem lenne ilyet csinálni. Részvétem 🥲
2023. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell említeni neki - kertelés nélkül, hogy gondolkodsz másik albérlet keresésén, mivel a rendszeres és kelletlenül zavaró zajterhelésben nem tudod kipihenni magad.

A. Kapcsol és alkalmazkodik, - mert szüksége van a bevételre.

B. Nem történik semmi és tényleg keresel egy helyet, ahol normálisan ki tudod magad pihenni.

2023. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!