Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Más városok is ennyire a...

Más városok is ennyire a gyerekekről szólnak mint Győr? Máshol is ilyen sok gyerekprogram van?

Figyelt kérdés
Győrben rengeteg nekik szóló rendezvény van, kapásból pl. minden nyáron van valami több napos győrkőcfesztivál vagy mi, ami engem elképesztően irritál. A gyerekek körül forog az egész város. De akármilyen ünnep is van mondjuk, akkor is gyerekekkel van tele az egész város napközben, még Szilveszterkor is. Más városokban is ez van, vagy csak Győr ennyire gyerek-központú hely?
2023. jún. 24. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Más városban is élnek gyerekek, más városok programjain is részt vesznek gyerekek. Ha neked az a fő állításod, hogy egy pár napos nyári esemény gyerekeknek szól és ettől lesz kiemelkedő város a többi közül, akkor még a saját kérdésed érdemi érvelését sem sikerült megugrani. Vagy ez nem kérdés, csak egy burkolt provokáció arról, hogy szocipata vagy.
2023. jún. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten van pár gyerekprogram, de a falusi búcsúk is nagyrészt gyerek játékokkal van tele. Szerintem a pénz itt a lényeg, amíg a 6000-es lufit megveszik a szülők, addig a a vásárok, nyári programok jelentősen felkészülnek a gyerekekre. A fesztivál maga szerintem kibírható, felnőtteknek jóval több fesztivált rendeznek, gondolom győrben se ez az 1 rendezvény van nyáron.
2023. jún. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
Én sem értem mi ezzel a cél. Gyerekek mindenhol vannak. Igazából, ha te csak erre vagy kihegyezve, akkor ezt erősíted fel a fejedben. Naná, hogy mindehol gyerekprogramokat fogsz látni. Hiszen erre koncentrálsz. Nekem ez nincs jelen az életemben, pedig Debrecen kissé nagyobb, mint Győr. Én inkább a sok hülye embertől kapok agyfaszt, akár személyesen, akár online. És mivel ezt látom, ez zavar, naná, hogy ezt erősítem. De ezzel nekem van fejben dolgom, nem a gyakorizóknak. Ez a különbség.
2023. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

szerintem ami történt változás a gyerekekkel azaz, hogy valahogy bezáródtak a családokba. szóval autóval viszik őket isibe onnan haza. szomszédok között sincs annyira kapcsolat. szóval akinek nincs gyereke neki nincs kapcsolata gyerekekkel egyáltalán. Így nem az van mint régen, hogy mindenki ismert gyerekeket és a normál élet részei voltak. És amikor találkozol velük, akkor csak ilyen ismeretlen népség :D mint másnak a bevándorlók :D vagy akár a bulizók.


szerintem ha ismernék egymást az emberek sokkal természetesebbek lennének ezek a dolgok. az is, hogy a gyerekek léteznek, az is, hogy néha vannak hangos fesztiválok, az is, hogy néha megjelennek idegen népségek.

2023. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért fáj ez neked, Kérdező?


Tök jó, hogy vannak programok, menjenek csak, kapcsolódjanak ki, játsszanak, élvezzék a gyerekkort, mert baromi gyorsan eltelik az idő.

Te is elmehetnél valami felnőtt programra, mielőtt még jobban besavanyodsz :(


36N (nincs gyerekem)

2023. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!