Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kellett már lefújnotok/lemonda...

Kellett már lefújnotok/lemondanotok/elhalasztanotok gyerekprogramot ami miatt a gyereket csalódás érte?

Figyelt kérdés

Pl. strand, állatkert, szülinapi ünneplés stb.


Milyen okok szoktak előfordulni, amikor el kell halasztani vagy le kell fújni pedig nagyon várja már a gyerek, ezáltal rosszul esik/esett neki?



2023. jan. 18. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Kirándulni mentünk volna nagyszülőkkel egy tavaszi napon de egész nap szakadt az eső, így elhalasztottuk. Kb 2 héttel előtte el volt tervezve, hogy mindenki ráér, jó lesz. Nem örültek neki. Persze bepótoltuk szebb időben de akkor mikor el lett halasztva csalódottak voltak.
2023. jan. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Mi nem tervezünk előre, még a következő hétvégét sem, hanem oda megyünk, amihez kedv van épp és amit az időjárás enged. Zsúrmeghívást vagy vendégséget pedig csak betegség miatt mondtunk le, de ezt megérti a gyerek mindig, hogy nem szabad mást megfertőzni.
2023. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Esett az eső vagy valaki lebetegedett. Egyszer az autó adta meg magát. Amúgy mi csak olyan programot beszélünk meg a gyerekekkel, amit tudunk tartani (kivétel ha tőlünk független ok miatt nem tudunk menni). Szerintem olyat nem szabad ígérni egy gyereknek, amit nem biztos, hogy tudunk teljesíteni (pl. mégsem lesz rá pénz).
2023. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk a férjemmel nem igazán, de a szüleim ezt csinálták folyamatosan. Utáltam,és mindig nagyon csalódott voltam.
2023. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legrosszabb az volt, mikor a saját szülinapi buliját kellett lemondani, mert apukám meghalt. Persze megértette.
2023. jan. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!