Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik 30 felett a Budapest...

Akik 30 felett a Budapest belvárosi életviteltől elkezdtek rosszul lenni, és tényleg beteggé válni, és elköltöztek, azoknak utána tényleg tartósan jobb lett?

Figyelt kérdés

Nyilván normál emberekre gondolok, nem azokra, akik a 11-12 ker és hasonló helyekről verődnek ki valahova egy gazdag agglós vagy vidéki helyre a ~100 milliós lakásuk értékesítése után, hanem az egyszerű alkalmazottakra, akik keresnek max 5-6 száz ezret.


Nekem sajnos elkezdte felőrölni az egészségemet a munkahelyem és a lakóhelyem, folyamatos gyomoridegben vagyok, és egyfolytában öklendezek és puffad a gyomrom, ami vagy felfelé, vagy lefelé indul meg természetesen. Egyik cikibb, mint a másik, ezért sem intim, sem munkahelyi szituációkban nem tudok normálisan viselkedni már.


Vannak budapesten eldugott helyek, ahol természet van, vagy a balatonnál, vagy egyéb nyugodtabb helyen, akár vidéken is, ott ez a szorongás igen gyorsan kikapcsol, de abban a pillanatban, hogy nagyobb embertömeg és épített környezet kerül a látómezőmbe, azonnal újraindul.


Kb 10 év alatt sikerült idáig lecsúszni, de sajnos kaptam egy lakást itt és ezt nem lehetne csak úgy eladni, ráadásul akkor más munkahelyet is kellene keressek, ami megint csak nehézkes.


De én úgy érzem most, hogy ebből összejöhet záros határidőn belül egy rák, mert az elmúlt években már volt begyulladva a vastagbelem, a prosztatám, a végbelem, néha össze vissza ver a szivem és nehezen is veszem a levegőt, most a gyomrom kezdett megfeküdni, de ezeknek a panaszoknak a nagyobb kiváltó oka a stressz és a szorongás, amitől nem lehet menekülni még otthon sem.


De lehet ha elköltöznék, akkor a vidéki életben meg megint padlót fognék, mert sajnos vidéken nőttem fel és tudom, hogy mik annak az árnyoldalai.


2023. júl. 5. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Gyere ki Londonba, tízszeresét kapod ennek és majd könyörögsz magadban Budapestért 😀

Nyilván nem való neked a nagyváros, nem kell erőltetni. Elég fekete-fehér világkép van ebben a kérdésben. Létezik a belvárosi nyomor és a falusi nyomor. Szerinted tényleg ez a kettő a választási lehetőségeid?

2023. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

egyik helyen sem az alsó kasztban lézengtem


a vidéken az a tré, hogy az év kb 10 hónapjában egy merő nyálkás sötét hideg pusztulat az egész

2023. júl. 5. 21:54
 3/22 A kérdező kommentje:
nyugaton is jártam már eleget, arról is megvan a véleményem
2023. júl. 5. 21:56
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Mik vidéknek az árnyoldalai??? Sajnos vidéken nőttél fel,mi volt ebben a rossz.Maximum az emberek,nem a Természet és a tapasztalatok,mert a belterjes paneltahók semmit sem tudnak.
2023. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid, párod, családod?
2023. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
de jó hogy neked mindenről megvan a véleményed.
2023. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hol voltál vidéken most már érdekel.
2023. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Kérdező én is így jártam. De én maradtam a fővárosban, csak munkahelyet váltottam. Ami meghozta a várva várt sikert. Most normális emberek között dolgozom, kevés stressz ér.


Plusz elkoltoztem zöldövezetbe, de jó közlekedés mellé Pesten belül.

2023. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

anyámék 300km-re laknak budapestről, KELETI irányban


csajom van, de nem élünk együtt


barátaim akadnak


akkor tudtam csak létezni rendesen budapesten, amikor volt egy korábbi csajom, aki jól nézett ki, illetve egy másik időszakban, amikor összejártam két nővel párhuzamosan kb két évig (és tudtak egymásról)


ja meg a covid időszak alatt, akkor az én zárkózott fordulatszámomon ment a világ és jól éreztem magam akkor is

2023. júl. 5. 22:05
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Keleti a TISZA KÖZEL VAN? EZERSZER SZEBB,MINT A FEKÁLIÁS DUNA.
2023. júl. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!