Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan aki sosem...

Van itt olyan aki sosem költözött el otthonról?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan éltétek ezt meg illetve mi vezetett odáig? Én 29 éves vagyok és sosem tudtam annyit keresni, hogy akár albérletet tudjak fizetni, saját lakásról nem is beszélve. Sajnos semmihez nem értek amivel pénzt lehetne keresni manapság, a kétkezi munkákhoz gyerekkorom óta béna vagyok, a műszaki, informatikai dolgok meg teljesen kínai nekem.
2023. júl. 6. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 2023-ban, az orbáni rendszerben elég sok ember van ezzel így. Én is többek közt. 27F
2023. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon ismerek ilyet, nem is találkoztam olyannal aki 25 éves kora után is szülőkkel él, pedig sok helyen megfordultam.
2023. júl. 6. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Válás után nagyon sokan kénytelenek visszamenni, főleg a férfiak.

És onnan már nagyon nehéz ismerkedni,mert minden nő lakásba akar befészkelni.

Aki válás után kényszerből megy vissza,az nem mamahoteles, sem anyuci gyermeke -csak éppen nem tud egyből felállni a földről.

2023. júl. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is elég sok ilyet látok.

A párjukat is oda költöztetik magukhoz. Anyuci eltartja az ifjú párt, nos, főz, takarít és gyereket nevel.

Habzsi-dőzsi

2023. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!