Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hány évesen költözött el...

Ki hány évesen költözött el otthonról?

Figyelt kérdés
Minimum hány évesnek kellene lenni? Max. hány évesen lehetünk még otthon a szülőknél?
2019. aug. 26. 13:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nincs minimum vgy maximum, szerintem ha az ember közben az önállóságra törekszik és nem szolgálják ki otthon, mint egy kisgyereket, akkor nem ciki huszonévesen se szülőknél lakni. Én 19 évesen költöztem anno és akkor láttam utoljára a családomat, de ha nem bántalmaztak volna egész gyerekkoromban akkor nem hiszem, hogy ennyire siettem volna, nem volt könnyű menet ilyen fiatalon megállni a lábamon.
2019. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
100 évesen már illik azért.
2019. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Minimum 18.

Maximum nincs. Mindenkinél mások a lehetőségek, a körülmények. Van, aki jóban van a családjával, van, akik állandóan veszekednek. És persze nem ugyanolyan egy két szobás kis lakásban élni, mint egy olyan családi házban, ahol mindenkinek megvan a saját élettere. Vagy olyan is lehet, hogy valaki direkt marad otthon, hogy a szüleit segítse, ápolja. Bármi lehet.

2019. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Vegyük azt h normális szülők vannak a példámban!

Erre szerintem nincs korhatár mert bármikor történhet krakk és haza kell menni szülőkhöz ha olyan a család és támogat.

Per pillanatnyi ingatlan árakhoz nagyon sok pénz és kölcsön is szinte rlengefhetetlen amut nem tuti h az átlag rétek fizuja engedi

Albérlet is kifingatos nem biztos h nem halsz éhen és még akkor jársz a legjobban pénzügyileg ha idegenekkel élsz közösen.


Kellemetlennek érezhető de sokan nem rendelkeznek eltett pénzzel, szülöi támogatássokkal, jo keresettel amiböl félrevtegyen.

Egyedül útnak indulni nehéz talpraesett okos embernek kell lenni

Mivel az iskolázottság vegyes a rétegekben a 8osztályon át az érettségi okjs diplomások néhol ugyanannxit keresnek ami szomorú! Még így is nehéz azt mondani h szerencse nélkül esélyes elmenni 25 elött.

2019. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
19 évesen másik városba mentem egyetemre és azóta sem költöztem haza
2019. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
20 évesen költöztem el.
2019. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
24 évesen, az egyetem elvégzése után. Megvártam, hogy lejárjon az első munkahelyemen a próbaidőm, aztán léptem.
2019. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
21 évesen sajat hazba, nem egyetem vagy rossz szulok miatt.
2019. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
22 évesen.
2019. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs minimum és maximum, ez nem függvény.

Én 18 évesen költöztem el a párom és a suli miatt.

2019. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!