Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mitszólsz Győr a legélhetőbb...

Mitszólsz Győr a legélhetőbb város, örülsz neki és győriként ebből mit veszel észre így gondolod aki ott lakik?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 20:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2023. júl. 6. 20:56
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Csak épp egy kalap sz@rt nem érne az egész lepratelep ha nem lenne egy köpésre Ausztriától, hanem mondjuk a keleti országban lenne.
2023. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én arról olvastam, hogy már nem az. Erőst romlott a közbiztonság. Mit tesz ellene az önkormányzat?
2023. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy a kétujjú papagájosbalfac teleplakátolta a várost, attól ugyanaz a kupleráj marad, amit az elmúlt 15-20 évben csináltak belőle.

A régi Győr volt élhető, nem a mai.

2023. júl. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
A Borkai-féle Győr volt élhető, amióta a papagájkirály kormányoz azóta süllyed a hajó.
2023. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

A politikai helyzettől eltekintve, én szeretek Győrben élni, országos szinten igen is élhető város. Győr városában ugyanúgy vannak problémák, mint más városokban, kinek kisebbek valakinek nagyobbak. Itt csak az nem dolgozik aki nem akar, mert annyi állás van, amennyi az ország keleti részében soha nem lesz! A közbiztonság valóban romlott, de közel sem akkorát hogy nagyobb baj lenne belőle. Sok mindent lehet mondani Győrről, de hogy egy élhetetlen sz@rtelep lenne, azt biztos hogy NEM!


Üdv: Győrből

2023. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Igazat adok az utolsónak! Igen, Borkai alatt lehet hogy jobb volt az élet Győrben, de most azt se felejtsük már el, hogy milyen helyzet van. Özönlenek be az Ukránok, a vendégmunkások. Nem hiába romlik a közbiztonság, de ez mindenhol máshol is így van...
2023. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
7-es voltam. Nyugodtan le lehet értékelni, de aki itt előadja, hogy Győr nem élhető az menjen el mondjuk Kecskemétre, vagy Miskolcra aztán találjon olyan jól fizető állást, meg munkalehetőséget, mint Győrben. Tipikus pesszimista magyar felfogással nektek minden xar. Nektek semmi sem jó. Ha 10 milliós fizetést adnának, akkor az lenne a bajotok, hogy miért nem 11 millió. Aki nem tud megélni az saját magára vessen, nem úgy megy az élet, hogy hátra dőlsz és csak vársz.
2023. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

6-os vagyok.


Nagy általánoságban olyan emberek pontoznak le, minket Győrieket, akik még életükbe nem éltek Győrben, és csak irigyek, hogy nekünk jobb a sorunk mint nekik.

Nem tetszik Győr, jó felfogtam, de akkor ne is fikázd, menjél el Ózdra, vagy Kazincbarcikára, és majd ott próbáljál megélni.

2023. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%

Alig varom hogy elmenjek gyorbol.

Ujvarosban lakok a sok kissebbseg kozott,nappal es ejjel is folyamatosan zaklattak es zaklatnak is.Persze volt ebbol peticio,Dezsmat nem is erdekli.

Inkabb ez a fiatalok varosa,megsincs annyi rendes program.Baratokkal regebben arkadba mentunk vagy lementunk a raba partra beszelgetni,mast nem tudsz csinalni,unalmas.

Ja es hagyjuk mar a munkalehetosegeket,persze GYARBAN barmikor talalsz allast.

2023. aug. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!