Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédok állandóan leskelődn...

Szomszédok állandóan leskelődnek,mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Bp,társasház,közös folyosóra néz a szoba+konyha is.

Folyosó végén lakó idő házaspár állandóan leskelődik.Van függönyünk,nem tudom még mit tudnék tenni.

Szinte betegesek már,múltkor arra jöttem haza,hogy a kedves úr,még a kezét fejét is az üvegnek nyomta annyira leskelődtek..

Jó lakás,szeretünk itt lakni,de ez tarthatatlan.

KK nem csinál semmit.

Tudunk vmit tenni?



2023. júl. 11. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Legközelebb, ha rajtakapod őket, menj oda és kérdezd meg, mit akarnak. Nem kell agresszíven, csak határozottan. Valószínűleg zavarba jönnek. Illetve akármit mondanak, mondhatod, hogy legyenek szívesek befejezni. Legközelebb hívj rendőrt.
2023. júl. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Megtörtént többször már...1,5 éve lakunk itt.Annyi a szerencse benne,hogy az idős,egyébként jól szituált házaspár,nem lakik állandóan itt,vidékiek,így csak kb az év felét töltik itt.Rendszeres program neki,hogy a folyóson sétálnak,de monjduk egy órát...Máshova is benéznek,más szomszédot is zavar,csak mi home office-ban dolgozunk és nagyon furcsa úgy meetingelni,hogy valaki egy órán keresztül az ablakod alatt áll és leskelődik..


Mindig nagyon kedvesen álltam hozzáuk,ők csak sétálnak,zajt hallottak,olyan volt,mitnha a riasztó menne stb..2 hónapja kissé határozottabban,de abszolút tisztelettudóan kétszer is kértem őket,ha probléma van,csengessen be,de ezt a viselkedéssel hagyjanak fel..

Jól szituált,fitt,értelmes,fiatalos házaspárról beszélünk egyébként,meg nem mondanám ránézésre,hogy így viselkednek..

2023. júl. 11. 15:54
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Középső ujj felemelése, valahányszor leselkedni látod őket.
2023. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Átlátszatlan függöny, és/vagy üvegfólia. Màst sajnos nem tudsz csinàlni.
2023. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sajnos már mi is ilyen szinteken gondolkodunk..Csak mivel amúgy értelmes embernnek tűnnek,és mi is szeretünk jó viszonyt ápolni a szomszédokkal,eddig nem gondolkodtam ilyen magatartáson,de most már itt tartok
2023. júl. 11. 15:57
 6/21 A kérdező kommentje:
Van függöny és redőny is..Nem zavarja őketA redőnyt nyilván nappal felengedem,dolgozom,de már lehúzott redőnnyél is hallottam,hogy hallgatóznak..Amúgy tök átlagos lakás,tök átlagos életet élünk,fogalmam sincs mi ilyen érdekes nálunk..
2023. júl. 11. 15:58
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

#6

Vannak akiknek ennyire unalmas az életük. Mi is beköltözéskor egyből raktuk fel a fóliát az ajtóra meg az ablakokra. Felőlem nézegethetik ha jólesik.

2023. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanilyen a szembe szomszéd. Én azt szoktam csinálni, hogy mikor hazaérek, mindig integettek neki. Fogalmam sincs, mikor látja, mikor nem, de tuti, hogy gyakran. Amúgy ártalmatlan. Unatkozik és annyi az esemény az életében, ha én csinálok valamit az udvaron. Legtöbbször eszembe sem jut, de ha észre veszem,se foglalkozok vele. Idős emberek sokszor már mentálisan sem teljesen tiszták. Nem is lenne értelme szólni, mert sokszor meg sem értenék ezt. A te helyzeted is egyszerűbb, ha elfogadod. Köszönj oda jó hangosan hogy jó napot Jani bácsi, hogy vannak!? Aztán le is van tudva a dolog.
2023. júl. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Léteznek olyan üvegfóliák amiken keresztül te kilátsz de befelé nem lát be senki.

Ha érdekel adok linket, nem tudom itt szabad-e. Vagy rákereshetsz te is.

2023. júl. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Kiváló belátásgátló üvegfóliákat lehet kapni, apró pöttyök vannak kivágva belőle, amitől kívülről egyáltalán nem lehet belátni a fény mégis bejön. Többféle van belőle, a lyuk méretétől függően engedi át a fényt.
2023. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!