Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédok állandóan leskelődn...

Szomszédok állandóan leskelődnek,mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Bp,társasház,közös folyosóra néz a szoba+konyha is.

Folyosó végén lakó idő házaspár állandóan leskelődik.Van függönyünk,nem tudom még mit tudnék tenni.

Szinte betegesek már,múltkor arra jöttem haza,hogy a kedves úr,még a kezét fejét is az üvegnek nyomta annyira leskelődtek..

Jó lakás,szeretünk itt lakni,de ez tarthatatlan.

KK nem csinál semmit.

Tudunk vmit tenni?



2023. júl. 11. 15:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
A hallgatózás ellen pedig tegyél az ablakhoz, az ablak felé fordítva egy rádiót és menjen rajta állandóan valami.
2023. júl. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es igen,légyszí küldj linket,megnézem.

Ők egyébként valóban idősek,de jó kocsijuk van,szépen csinosan fel vannak mindig öltözve,egyikőjük dr.,szóval nem arról van szó,hogy demensek vagy bármi ilyen...Megnézem ezt a fóliát,köszönöm

2023. júl. 11. 16:22
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

Menj oda és figyeld őket egész nap.

Vagy szerelj fel egy kamerát.

2023. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13%

"Szomszédok állandóan leskelődnek,mit tudok tenni?"


Már megbocsássál, de azt, hogy naponta mennyit leselkednek ezt te csak akkor láthatod, ha te is pont ugyanannyit leselkedsz rájuk.

Egyszerű matek!

2023. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
92%
Unatkoznak, nincs más szórakozásuk. Általában az ablak mögül szoktak nézelődni az ilyenek. A fólia jó ötlet szerintem is, és ha mégis beszélgetsz velük pár szót, hálásak lesznek.
2023. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
18%

Az ablak -többek közt- azért van, hogy kinézzen rajta az ember.

Ez sokaknak fura, és főleg az zavaró, hogy mások is lesik azt amikor ők leselkednek.

2023. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Van a tükörfólia, azon kifelé látni, befelé nem, kivéve, ha bent ég a villany, mert akkor belátni. A másik fajta fólia az mintás vagy homályosított, azon se ki, se be nem látni, de a fényt átengedi. De a szélénél, ahol illeszkedik, ha nem ér el maximálisan a keretig, egy vékony csíkon belátni. Vagy kicseréled az üveget katedrál üvegre, ez drágább, de nincs illesztési csík. Ami még eszembe jutott, mozgásérzékelős reflektor jó erős fénnyel, hátha zavarná őket. Plusz virágtartó kaktuszokkal, egyéb akadályok, amik kényelmetlenné teszik az ablak megközelítését.
2023. júl. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk azota nezvki az egyik idos szomszed,amito betortek hozza,de hozzam is.


Meg is dicserte a jo nagydarab melyhangu orzovedo kutyankat,h megnyugtatja ,h ilyen van es mindig kinez,ha neha ugat.


Mert nem mindenre ugat,csak akiket veszelyesnek agresszivnak itel meg.


Amiota betortek,ugy erzem van ertelme kinezegetnie.


Korfolyosos belvarosi tarsashaz. Budapest.


Mi is dolgozunk.


Bar ami szomszedunk nem a mi lakas ablakainkon nez be :D

2023. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es leírtam:Itthonról dolgozom,és ha akarnám sem tudnám észrevenni,hogy a 9nm-es szoba ablakai alatt beszélgetnek,leskelődnek,hiszen itt ülök napi 8-9 órát a gépnél..Konkrétan még munkával is zavaró,múltkor hívásban voltam,és akkor sikerült nekik valahogy megérinteni az üveget,képzelheted milyen jó.

Köszönöm a tanácsokat a fóliára,megnézem.

2023. júl. 11. 22:32
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

Én kertesben lakok, de ilyen a szomszédom.

Mi azt csináltuk, hogy kitettem egy parókás próbababa fejet az ablakba mintha én is nézném őket. Kisminkeltem, élethűnek tűnt messziről. Változtatgattam a pózokat, másik ablakba raktam, stb.

Kevesebbet is hintázott kint a kölykük.

A barátom pucéran kezdett el a házban járkálni. A bejárati ajtónál pucsított, ha éppen kint volt a szomszéd a házunk előtt leskelődni. Néha helikopterezett nekik a farkával.

Az öregasszony, a gyerekük, és apjok nem leskelődik már. Anyjok kitartó.

2023. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!