Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Most tervezünk Vácra költözni....

Most tervezünk Vácra költözni. Érdekelne melyik utcába nem ajánlott költözni, egyáltalán érdemes ezt a várost választani?

Figyelt kérdés
Trollok kíméljenek :)

2023. júl. 18. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Vác gyönyörű varos,csak nem tudom munkahely szempontjából megéri e?
2023. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mindenképp személyesen mennék el, akár 2-3 napra is és csavarognék nyitott szemmel-füllel, nem olyan nagy város. Kinézném azokat a részeket amik tetszenek és úgy állnék neki ingatlant keresni. Annyit megér.
2023. júl. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
A kettes tanácsát fogadd meg!
2023. júl. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

A Tesco mögötti részre semmiképpen.

Deákváron a Szivárvány utca közepén van pár (egyébként Deákvár jó környék csak melléjük ne költözz), ha erre sétálsz, látni fogod. A kórház felé a trafóháznál is laknak.

Kisvácon a börtön felé akad még cigány, illetve itt a hajléktalanszálló lakói szokták rontani a levegőt, bár hasonló elemek előfordulnak mindenfelé, főleg a belvárosban.

Alsóváros általában nem a legjobb hírű, de szerintem a nagyobb részével nincs baj a többi városrészhez képest, a Vám utcában a sarkon lévő 10 emeletesekbe nem költöznék, ez látszik a lakások árán is.


Lépj be Facebookon váci csoportokba, mostanában mindennap panaszkodnak valamire, mazsolázz, mi mellé nem mennél.

2023. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit szeretnék mondani, hogy a #4 szó szerint leírta amit mondani szerettem volna :)
2023. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan költöznél?
2023. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!