Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Tervezünk New Yorkba+Bostonba...

Kriszta569 kérdése:

Tervezünk New Yorkba+Bostonba utazni. Javasolnátok dolgokat/helyeket/éttermeket, amiket érdemes megnézni/kipróbálni? Tudományos/történelmi múzeumok nem érdekelnek, Európában van sok, inkább filmek/szórakoztatás érdekelne, amiben Amerika verhetetlen.

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, a könyvtárak sem érdekelnek. Nem olvasol, csak írsz. Azt várod, hogy más dolgozzon helyetted.
2018. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Elozonek igaza van, de azert megprobalok segiteni. New Yorkban mindenkeppen erdemes megnezni egy Broadway eloadast. Times Squaren ( ami magaban latvanyossag) van egy hely ahol viszonylag elfogadhato aron lehet kapni jegyeket.

Es ha Bostonban jarok, es jo az idojaras, el szoktam menni egy balnakat nezo hajos kirandulasra. Nagyon jo szokott lenni.

Ami ettermeket illeti, nekem a kedvencem Chic-Fil-A es Cheesecake Factory. De ami 100% amerikai, amit mashol nem talalsz, az Sonic, ahol kocsidhoz hozzak az ennivalot.

2018. márc. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A könyvtár se érdekel, ebben igaza van az első hozzászólónak...Amerikába azért megyek, h azt nézzem meg, amiben ők jobbak=szórakoztatás (de ezt leírtam...). Nem várom el senkitől, h dolgozzon helyettem, dolgozom eleget én is (ebből telik az útra...) csak gondoltam hátha valaki szívesen segít... Cape Cod-ról olvastam, h el lehet menni bálnákat/delfineket nézni, az biztos pontja az egyik napnak... A sport (kosárlabda, amerikai foci) érdekel, stadion túrát is tervezek New Yorkban (Bostonban ha jól láttam nincs), ott a múzeum lesz... Ha esetleg lesz időd/kedved és még eszedbe jut vm. használható, szívesen olvasom! Előre is köszönöm!
2018. márc. 24. 11:04
 4/4 anonim válasza:
Carlo's bakery
2018. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!