Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nógrádban merre élsz és...

Nógrádban merre élsz és milyen az élet ott, szeretsz ott élni?

Figyelt kérdés
2023. júl. 28. 11:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Sok a C, kevés a munka, ez igaz.
2023. júl. 30. 12:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Erdőtarcsa.

Nem.

Tervezek elköltözni innen, ennyi tahót még egy csokorban nem láttam, mint itt.

Főleg a szomszédom a falu hülyéje, persze ide költözéskor körbekérdeztem, de ezt a kretént nem említette senki.

2023. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pesten kevesebb az őrült szomszéd?
2023. aug. 7. 09:21
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok, Bp-ről 30 év után költöztem vidékre, de elég nehezen emésztem meg az unatkozó, bugyutább emberkéket. Vannak itt is értelmes emberek, de ők is be vannak kuporodva a házukba, ki nem dugják az orrukat.

Az utcán, meg a közterületen csak ezeket az elmeroggyantakat látni, de komolyan leszívja az egész napot egy ilyennel való eszmecsere.


Hát inkább őrült legyen, lehet, egy breivik-féle sorozatgyilkost többre értékelnék, mint ezt az agyalágyult hülyét, aki nem tudja semmivel lekötni magát, és 50x araszol végig az utcában, hátha találkozik valakivel, és le tudja fárasztani.

Befekszik a tv elé, azt már nem tudja, mit mondanak benne, mert nem fogja fel, leissza magát, és ez a szabadidős tevékenysége.

És akkor egy ilyen mellé költöztem....

2023. aug. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

...nézegesd a police.hu bűnügyi statisztikai térképét, segíthet a költözésben, bár ez a település is lassan olyan lesz, mint Kálló.

Hála az ősanyuka polgármesternek, aki mindenkire csak kedvesen mosolyog...

Komolyan nem értem azokat a településeket, ahol nincs 1 darab c. sem.

2023. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Varsányban élek. A sok cigányt leszámítva egy tök hangulatos kis falu, bár a munkalehetőség a nullával egyenlő. A későbbiekben ezért szeretnék innen elköltözni, azt még nem tudom, hogy a megyéből is vagy csak a faluból.
2023. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!