Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Boldogultok abban az országban...

Boldogultok abban az országban ahol éltek ?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor eltudnád mondani mi a pozitív és a negatív ami Magyarországgal és a hely ami az ellentétje ahol élsz (áfa pipa érthető) :D

2023. aug. 1. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Budapesten élünk, egyelőre az átlagnál jobban, de mivel ez Magyarország, ahol minden meredeken száguld egy kínai mintájú államberendezkedés felé (csak úgy vállalkozhatsz, ha 50 százalékos tulajdonos az állam) , borzasztó hogy nem tudod mi lesz 5-10-15 év múlva. Nem vagyok optimista, éppen ezért a legnagyobb hiba nem előállni B és C tervvel is. Leginkább a gyerekem miatt aggódom, nívós oktatásban szeretném részesíteni, külföldi tanulmányokkal. Az utóbbi pár hónapban a külföldre költözés lehetősége is felmerült bennünk, a kérdés hogy az itthoni vállalkozásunkat mennyiben tudjuk a célországba áttelepíteni. Egyelőre jól vagyunk belőle itthon, viszont nagyon nem jó felé haladnak a dolgok.
2023. aug. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A Kanári szigeteken élek. Miben más? Na azt sorolhatnám napestig. Az idöjárás, táj, stb nyilvánvaló. De itt az élet is sokkal nyugisabb. Nincs rohanás, nincs stressz. Olcsòbb is, szebb, kiszámíthatóbb. Már mindenhol jobb, mint Orbanisztánban...
2023. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Magyarországon csak az nem boldogul, aki nagyon béna.
2023. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlen a boldoguláson van a hangsúly. Én pl utálom amivé lett az ország. Évek óta be se tettem oda a lábsam, és nem is tervezem. 2. voltam
2023. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

"csak úgy vállalkozhatsz, ha 50 százalékos tulajdonos az állam"


Vállalkozom és egyedüli tulajdonos vagyok.

2023. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem itt, hanem Kínában...
2023. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 válaszadót nem akarom megismételni, de nagyjából mi is abban a cipőben járunk, így azt írom inkább, hogy "Boldogulgatunk".:))
2023. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!