Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy boldogultok ebben az...

Hogy boldogultok ebben az országban? Csak nekem ilyen reménytelen az életem?

Figyelt kérdés

Én nagyon nehezen. Nőknek nem kellek, átlagos vagyok, kissé pufók.

körülbelül egy éve vesztettem el az állásomat, ami egy gyári meló volt. Vidéken. Van rendes szakmám de abban a csókosok miatt nem tudtam elhelyezkedni.


Nagyon spórolok és egyfolytában jelentkezek állásokra. Általában az a mondás, hogy túlképzett vagyok az állásra vagy vissza sem jeleznek.

Kétségbe vagyok esve. Csomó honlapra fel vagyok regisztrálva Jobble, proffeson stb. De semmi. Egyszerűen semmi. Gyári melókra, pakolós melókra jelentkezem de semmi. Mintha nem is léteznék, mintha valaki direkt tönkre akarna tenni.


Mások hogy jönnek ki a kilátástalan helyzetből? Már annyira reményvesztett vagyok. :( Fiatal erős férfiként nem vesznek fel sehova, büntetetlen előélettel, egészségügyi kis könyvel.



2023. márc. 22. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így tengetem a napjaim. Nem túl bulis.
2023. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

El kell menni. Amíg tudsz.

Igaz, hogy most itt Németországban sem egyszerű, de még mindig jobb a megélhetés, van normális munka, tudsz tanulni, amiben az állam is támogat, és ha beszéled a nyelvet, akkor ugyanúgy tudsz ismerkedni.

2023. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is nehéz. Ebbe vagyok én is. Plusz rokkant nyugger lettem
2023. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Annak ellenére, hogy erősen kormánykritikus vagyok, nekem nincsenek problémáim. Pályakezdő mérnök vagyok, teljesen átlagos életet élek, pont annyi a fizetésem, hogy nem kell aggodalmaskodnom semmin, nem vagyok eleresztve de nyugodtan tudok létezni. Nem gondolom, hogy más országban nekem személy szerint olyan sokkal jobb lenne.

Itt is piac van, szerintem csak úgy tudsz kimászni egy ilyen helyzetből, hogy valami keresettebb végzettséget szerzel, vagy legalább tapasztalatot egy olyan szakmában

2023. márc. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnék kisebb lakásból kertes házba költözni, akkor alapvetően könnyedén, így azért nehezebb, már-már lehetetlen
2023. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez melyik város? Lehet hogy egy nagyobb városban kéne lehetőségek után nézned, ha más nem marad...

Miért veszítetted el az állásod?

2023. márc. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Na nehogymár segédmunkára se vesznek fel. Én falun lakom, itt egy talpraesett férfi iskolázatlanul is jelenleg kb 3 hely közül is választhat. Lehet menni kőműves mellé, vagy erdőre fát kitermelni, boltba árut feltölteni. Ja és még szőlészetbe is viszik a munkásokat naponta kis buszokkal. De gondolom neked ezek a munkák nem felenének meg.
2023. márc. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
En jol el vagyok. Gondolom nem Pesti vagy.. koltozes lehet segitene. Vendeglatasba, raktarba, futarkent pl barmikor el lehet helyezkedni. A testeden meg sporttal tudsz segiteni.
2023. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!