Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit szóltok a gödöllői játszót...

Mit szóltok a gödöllői játszóteres hírhez?

Figyelt kérdés

[link]


Ismerem ezt az Asszonysutyorgót, néha egymást hergelik bele a hülyeségbe. De csak nem olyan retardok, hogy azt hiszik a szelfizésre, hogy a gyerekeket fotózzák. Valószínűsítem, akik Asszonysutyiba posztolnak kisgyerekesek, ők már a szelfi-generáció képviselői.


2023. aug. 9. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Semmit, ebből is látszik, mennyire síkhülye idióták a magyarok. Képtelenek látni a fától az erdőt.
2023. aug. 10. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Betegek, akksa ítélkeznek állandóan a másik felett ahelyett, hogy segítséggel megoldanának egy problémát....
2023. aug. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
#1 az ilyen alaptalan általánosításból látszik hogy mennyire síkhülye idióta vagy te. Képtelen vagy felfogni hogy néhány hülye nem tesz egy 10milliós népet azzá :D
2023. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3%
Ha elég sötét a bőröd, Magyarországon (is) bármit megtehetsz, a média kimosdat.
2023. aug. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Eleg undorito,h edzeni ment ki a ket kulfoldi ,semmi rosszat nem csinalt es maris hulyesegeket kitalaltak roluk a videkiek. Budapesten ilyen legalabb nem tortenik.
2023. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
#5 Az edzés része, hogy fényképezgetik a gyerekeket? Ezt is csak egy pesti hiheti el.
2023. aug. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

El tudom képzelni azt is, hogy meméből akartak gyerekkel fotózkodni (pl. WhatsAppom küldi a fellow indiainak, hogy "itt az európai háremem xd"). Vagy csak tetszett nekik. Gödöllő belváros nem a legérdekesebb hely két fiatalnak.


Amúgy meg kulturális különbségek ide-oda, két fehér fiú kisgyerekeket fényképez dslr-rel és pajzán mosollyal:

[link]

2023. aug. 11. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Rengeteg helyen jártam én is a világban, bele sem merek gondolni, hogy amikor küldtem valakinek egy fotót, akkor abban hány gyerek és anyuka lehetett benne.


Igaz, a főteret (vagy más látványosságot fotóztam), de akkor is...

2023. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as de másnap is visszamentél a főtérre?
2023. aug. 12. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!