Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Titeket is idegesítenek a...

Titeket is idegesítenek a játszótéren "játszó" gyerekek, vagy én lettem boomer 33 évesen?

Figyelt kérdés

Alapvetően tök jó környéken lakom, de sajnos van 3-4 család akinek annyiból áll a gyereknevelés, hogy lezavarja a gyerekeket a játszótérre. Minden áldott nap! Egész nap! Visítoznak, ordibálnak, az anyjuk a 2-3 emeletről ordibál le nekik, vagy épp fordítva.

4 oldalról épület van, így olyan szinten visszhangzik, hogy nyitott ablaknál nem lehet megmaradni még a 4. emeleten se. Se dolgozni, se tv-zni, se beszélgetni. És ez minden áldott nap sötétedésig.



2021. júl. 26. 20:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
94%
Játszótéren nem zavar, buszon igen.
2021. júl. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
64%
A játszótér azért van, hogy ott játszanak a gyerekek. Gyerekek nélkül elég szomorú hely lenne. Nyilván nem csendben fognak játszani, ezt nem lehet elvárni, mindig lesz egy alap zaj. Az jogosan zavar ha a gyerek torkaszakadtából ordít és a szülő semmit sem tesz
2021. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 Metionin ***** válasza:
100%
Engem már gyerekkoromban is idegesítettek :D nem bírom az ordítást, visítást, ennyi. Valahol viszont ordítaniuk kell, szóval kerülöm a játszótereket meg az ovikat, mást nem tudok tenni.
2021. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
97%
Családi házban lakunk, így pont ez nem zavar, de strandon megőrjítenek. Reménykedek, hogy egyszer egy strand üzemeltető legalább havi 1 gyerekmentes napot bevezet. Nem kitúrni akarom őket, csak néha jó lenne ugy pihenni, hűsölni a kánikulában, hogy nem rúg senki fejbe, nem dob meg labdával, nem fröcsög az arcomba, es nem köp vissza fél liter vizet a szájából a medencébe.
2021. júl. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
74%

Én ezért költöztem vasút közelébe, külterületre.

Csak pénzes idősek laknak itt, azok is kevesen. A legtöbb ház kihalt. A pujások ilyen környékre szerencsére nem jönnek.

Nem tudnék játszótér közelében élni. Hamar rászoknék valami szerre..

2021. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
60%
Ja, és 25 éves boomer vagyok
2021. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
94%
Én gyerekként se szerettem azokat a gyerekeket, akiknek a konstans üvöltés jelentette a szórakozást. Ezért jobb felnőttnek lenni, most hülyének nézik azt a velem egyidőst, aki torka szakadtából ordít ok nélkül, nem pedig azt kapjuk, hogy ő a normális és velünk van baj.
2021. júl. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
89%
Ez érdekes, mert én bölcsi/ovi/általános suli mellett lakok, és az ovisok rengeteget futkároznak, kiáltoznak, sikítoznak, és nem zavar. Nem is szokott feltűnni. Viszont most egyetlen kis pondró van lent, aki sikongat, és ledobnék valamit, hogy kussoljon be.
2021. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy egyedül. Én költöztem már el azért egy albérletből, mert játszótér volt előtte és néhány szülő úgy gondolta, ott a csemetének mindent szabad. Mindent. Üvölt, nyihog, vijjog némelyik naphosszat, elképesztően nagy a zaj, nyitott ablaknál esélytelen vagy. Ha elindulsz valahova, lépni nem tudsz kettőt, mert hiába a nagy játszótér, a járdán nyuszimotorozik visítva az összes.

Vannak normális szülők, akik tényleg foglalkoznak a gyerekekkel és vannak nagyon aranyos gyerekek. A normál játszótéri zaj egy percig nem zavar, mielőtt valaki félreértene. De azok a gyerekek, akik csak üvöltve és visítva tudnak játszani és a szüleik nem szólnak rájuk, ők igenis zavarnak.

2021. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
68%

Én sem szerettem gyerekként a retardáltan vergődő egész nap üvöltő egyedeket.


Nem a relatív kulturált hangos játszással van gond, nyilván hangosak. De tényleg vannak azok akik mintha nem lennének rendben fejben csak üvöltenek, visítanak mint a retardáltak. Az ilyet azért arcon verném meg a szülőt is aki nem neveli meg.

2021. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!