Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Melyik Budapest legveszélyeseb...

Melyik Budapest legveszélyesebb kerülete, utcája, buszjárata?

Figyelt kérdés

2023. aug. 10. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

8. kerület

Diószeghy, Népszínház, régebben a Hős vitte a prímet

az éjszakai járatok, értelemszerűen

2023. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nyilván mindenki a nyóckert írja,de én már láttam olyan verekedést a Szent Gellért téri villamosmegállóban,hogy mentő is kijött,meg a Móricz Zsigmond körtéren is belhékat,ezek 11-ik kerületben vannak,Budán.Szóval mindenhol összejöhet bármi a Fővárosban.

Hős uta,8-ik kerületben különböző helyei lehetnek balhésabbak,de én dolgoztam a 8-ban sokáig,inkább azt vettem észre,hogy mindenki olyan amilyen,drogos,piás,pszichopata,stb,de elviselik egymást és elfogadják a másikat olyannak,amilyen,nek kell kirívóan viselkedni,meg powerkodni,és akkor nincs gond.

A pesti külvárosi BKK járatok érdekesek tudnak lenni,de nem kell nagyon rosszra gondolni.

Ugyanígy Budán a Széll Kálmán tér se egyszerű,vagy Újbuda központ,Kelenföldi pu. környéke,Déli pu. környéke.

2023. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 10. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Én egyszer az Újpest és Újpalota között közlekedő piros 96-oson láttam nagyon durva kötekedést este 10 körül. És nem is tűntek részegnek a kötekedők.

Újpalotának nagyon rossz híre van.

2023. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
99-es busz. ha még az a száma.
2023. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

8. kerület (Józsefváros) legveszélyesebb, bár azért 9. (Ferencváros) külsőbb területei és a 20. (Pesterzsébet) se semmi.


Leggázabb buszjárat a 99-es busz, vilijáratok közül a 28-as és a 37-es villamos.

2023. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%

[link]

Amint a fentiekből is kiderül, a #4-es alaposan mellélőtt, mivel a XV. kerület (Rákospalota-Pestújhely-Újpalota) a legbiztonságosabb kerületek egyike:

"Ezzel szemben több olyan kerület is van, ahol, hazai viszonylatban is, nagyon kevés bűncselekményt követnek el, ilyen a XVIII., a XXII. kerület, de a XV. és a XVI. kerület lakói is biztonságban érezhetik magukat."

Az a piros 96-os affér már jó régen lehetett, mivel annak a járatnak már 15 éve 196-os a száma.

Én amúgy Csepelt és Pesterzsébetet tartom a legproblémásabbnak, de azok sem igazán veszélyesek, inkább csak lehangolóak, a sok c-kategóriás miatt.

2023. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

A Parlament, maga! Amióta a lipótot bezárták, ott gyülekeznek időről-időre az ön- és közveszélyes elemek.

Egyébként a 37-es villamos vonala az tényleg izgalmas hely! Egyszer a villamoson voltam kénytelen utazni és emberi ruhába öltözött majmok egy népes csoportja tombolt a villamoson. Amikor felszálltak a villamosra, gyerekeknek tűntek, aztán kibújt belőlük a nívó, miután becsukta a villamos vezetője az ajtókat és elindult. Vadonban felnőtt csimpánzok nem csinálnak akkora fesztivált, mint ez a néhány befüvezett hülye gyerek csinált ott és akkor! :D

2023. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!