Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy lehet az ilyen szomszédot...

Hogy lehet az ilyen szomszédot megbarátkoztatni, beszéltetni vele meg ismerkedni, mi legyen így?

Figyelt kérdés
Családi házas övezet kis házat építtettek csak a kulcsot átvenni jöttek ide. Azóta bár itt laknak folyton zárkóznak az ablakok állandóan be vannak sötétítve, a szomszédokkal semmit sem beszélnek, kerítésük is fa át látni sem lehet rajta. Egész telek kamerázva, riasztózva. Ilyen esetben mit érdemes csinálni?
2023. aug. 10. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Békén hagyni őket, láthatóan nem barátkozós fajták. Nem mindenki azért költözik kertes házba, mert minden áron szomszédolni és barátkozni akar. Valószínűleg örül, hogy nincs közvetlen falszomszédja, mint egy társasházban vagy panelben. Ha akarnak valamit, majd kezdeményeznek, addig te ne csinálj semmit.
2023. aug. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó de neked pl nem gyanús ennyire zárkóznak meg védik magukat? És mi van ha valami rosszba sántikálnak ha pl valami komoly bűnözők?
2023. aug. 10. 16:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én a saját életemmel foglalkozom, nem érdekelnek a szomszédaim. Amíg vidéken éltem, gyűlöltem, hogy mindenki élettelen és egymást lesi, most Budapesten egy társasházban külön örülök, ha békén hagynak, és én sem keresem a szomszédaim társaságát. Nő vagyok, házas, zárkózott, és nem, nem csinálok semmi törvénytelent, csak ilyen a személyiségem. Lehet, hogy épp a hozzád hasonló túl közvetlen emberek elől zárkóznak be, ugyanilyen okkal. Kérlek, hagyd őket békén, a törvénytelen tevékenységet sem te fogod lebuktatni/megállítani/elítélni őket érte. Csak élj te is békésen és hagyj másokat is.
2023. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Fuhhhhh az isten ovjon az ilyen szomszédoktól....


Ő neked senkid. Oké? Az ég világon semmi közöd hozzá. Az, hogy ott van a közelben a háza, számodra nem jelent semmit. Nem kell, hogy nyisson feléd. Idegenek vagytok.

Ha TÉNYLEG csinál valamit amitől fosol, akkor hívhatod a rendőrséget. Ennyi. Amúgy meg ha valóban bűnözők, akkor csak felidegeled őket azzal folyton figyeled őket, meg odamész a házukhoz hogy idegesítsd őket. :D

2023. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkozós típusú. Hagyd békén!
2023. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Tudod mit kell ilyenkor csinálni? A saját tyúkszaros életeddel foglalkozni. Ja, hogy az nincs, azért érsz rá ennyire? Akkor talán ideje lenne teremteni egyet.
2023. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Koltozz panelba ott meg azt is tudni fogod mikor fingik a szomszed
2023. aug. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Menj el dolgozni ket muszakba ,fozz magadra,vasarolj be es mindjar nincs idod a szomszedon logni….
2023. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is ilyen volt a szomszédom, néha bunkó voltam vele, aztán úgy megsértődött, hogy rám se néz többé, de leszarom

Nem érti meg hogy elvagyok a saját dolgaimmal, azt hiszi a sok hülye idióta barom, hogyha valaki egyedül él az unatkozik egész nap, én meg pont hogy nem unatkozok, mert mindig elfoglalom magam

2023. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem véletlenül alakították így ki a környezetüket. Nem nehéz kitalálni, hogy nem szeretnének senkivel sem ismerkedni, - békén kell hagyni őket.
2023. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!