Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám őket megbarátkoz...

Hogyan tudnám őket megbarátkoztatni egymással?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégére jönnek hozzánk ismerőseink, akik elhozzák magukkal terrier fiú kutyusukat. Kettő éjszakára lesznek itt, és megszeretném barátkoztatni az én kutyámat az övéékkel. Az én kutyusom egy szeretetbonbon, lány tacskó. Ő nem az a tipikus tacskó, ő még a nyuszinkat is nyalogatja. Szóval hogyan tudnám elérni, hogy jóba legyen a kettő kutya? Éjszaka kinn alszok velük, nehogy összevesszenek nekem. Meg folyton figyelni fogok rájuk. Bármilyen tanácsot, ötletet elfogadok.

2022. szept. 15. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első találkozás semleges területen történjen, tehát mondjuk egy közeli parkban vagy kinn a határban, nehogy a tacsid úgy érezze, hogy betör egy idegen kutya a területére.
2022. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap pár percre itt volt a nagynéném a yorkie-jával. Az udvarunkban találkoztak, és úgy láttam, hogy a mienk még örül is, hogy jött a másik kutyus. Először találkoztak, és farokcsóválva ment oda szaglászni őt. Szóval szerintem nem érzi ezt betörésnek, ezzel nem lesz probléma.
2022. szept. 15. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nagynénéd kutyájával kijöttek, nem biztos, hogy más kutyával sem lesz gond. A legjobb, ha résen vagy, és figyelsz a kutyák testbeszédére, viselkedésére, és azt azonnal lereagálod, ha közbe kell avatkozni.
2022. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2022. szept. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!