Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szívesen költöznél másik...

Szívesen költöznél másik településre Magyarországon belül? Honnan hova és miért?

Figyelt kérdés
Környezetváltozásra vágyódás az oka vagy valami más?

2023. aug. 13. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Most vagyunk házkeresésben és eddig nem tudtam egyik településbe se beleszeretni. Maradnék itt ahol vagyok helyileg, csak itt büdzsén felüliek a házak.
2023. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen költöznék bárhová, ahol az én végzettségemmel is lehet normális munkát találni.
2023. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szomszedok miatt koltoznék el.

De máshol honnan tudom milyen szomszedok lesznek?

2023. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Költöznék. Gyerekkoromban éltem 1 évet falun, azóta is hiányzik a vidéki légkör. Azon kívül egy megyeszékhelyen lévő panelban éltem/élek, amit nem szeretek. Ha elköltöznék, városba én semmiképpen nem mennék. Faluknál is van különbség, hogy milyen, de van legalább biztos egy udvarod, kerted, amit gondozhatsz. Én sokkal inkább gondoznám az udvart, minthogy a panellakásban csak ellegyek. :( persze, egy városban van színház, üzletek, éttermek, de ha valakinek ezek hiányoznak, akkor szerintem be tud jönni faluról, és ha hazamegy, legalább a szabadba megy haza. Meg nyugodtabb is egy falun élni, de ez persze beállítottság kérdése, hogy ki mit szeret.
2023. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kitana. ***** válasza:
91%
Nem, Budapesten nőttem fel, nem szívesen költöznék máshova. Ha kertes házba vágynék, akkor is maximum itt a környéken, valami kertvárosi részre.
2023. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Akárhova ahol nem érik egymást a proli viselkedésű emberek.


Tanya is jó

2023. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Albertirsáról Nagymarosra.
2023. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
igen teljes mértékben, nagyvárosba mondjuk debrecen, imádom a helyet mióta először ott jártam már tudtam hogy itt maradnék, nem csak a környezetváltozás de az ilyen paraszt csicskáktól is szabadulnék meg a mamáktól a közelemből..
2023. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár igen. Debrecenből bárhová. Hamarosan beindítom az online vállalkozásom, amit bárhonnan lehet végezni, így meg lehet lépni. Valahová a Balaton környékére.
2023. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ócsáról költöznék Miskolcra.

Miskolci vagyok , 3 éve élek itt. Bármikor vissza költöznek Miskolcra ha tehetném.

2023. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!