Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Berettyóújfalu milyen hely?

Berettyóújfalu milyen hely?

Figyelt kérdés
Azt mondják a cigányok vonzókörzete és általában nem a jobb “fajtáé”.

2023. aug. 16. 08:12
 1/3 anonim válasza:
88%

Minden városról ezt mondják. Nyilván vannak, de engem pl. nagyban nem zavarnak, utcában is lakik néhány, kifejezetten normálisak. Nem csak a "rosszabb" van, nyilvan az is, de az mindenhol.

Ettől függetlenül én szeretek itt élni, szerintem szép kis város, minden van itt, ami kell.

Egy hátrányt tudnék mondani, szerintem nőként elég nehéz itt munkát találni, de nagyon közel van Debrecen.

2023. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért van lepontozva az első válaszoló, pedig nem írt hülyeséget. Én ugyan nem ott lakom, de járok oda gyakran, és tényleg van minden ami kell, cigányok pedig az egész országba vannak, lassan már többségbe is, mint mi magyarok.
2023. aug. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én itt élek, és szeretem a várost, mint ahogyan az első válaszoló is mondta viszonylag közel van Debrecen, és Nagyvárad is, modern autóbuszállomás van és nemrég lett kész a vasút villamositás is, kb majdnem minden megtalálható itt pl: élelmiszerboltok, kórház, mozi, színház, gyógyszertár, szórakozóhelyek, szupermarketek és van helyi járat is, szoktak városi programok is lenne mint pl városnapja, ez évben az Edda lépett fel, van pár újfalusi születésű vagy idevalósi előadó is pl: Berry, Trident, Evermind
2023. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!