Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Berettyóújfaluban lakni?

Milyen Berettyóújfaluban lakni?

Figyelt kérdés
Mennyire van munkalehetőség, milyen a közélet?

2020. jún. 4. 08:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy sok ember van itt onnan, lévén Hajdú-bihar és kisváros.

Hát figyelj. Suli van egészen középiskoláig, van Tesco, Spar, Penny és még a többi, nagy piac, Rossmann, Deichmann, műszaki boltok, látszerészet, kórház, fodrászat, kozmetika, kajáldások, étterem és sorolhatnám még napestig. Szal úgy kb minden meg van ami miatt nem kell kimenned a városból. A kb alatt azt értem hogy ha pl te egy Zara-bol vagy H&M-bol akarsz ruhát venni, akkor irány Debrecen, Fórum. Újfaluból sztem kb fel ora alatt benn vagy kocsival. De buszjarat is van asszem fél óránként.

Munka lehetőség? Hát attol függ mit dolgozol, vállalkozóként nyilván van, akármit csinalsz. Eladók, kórházi alkalmazottak, banki, vagy hivatali alkalmazottak szinten kellenek, vagy legalábbis munkahely van, a felvétel nem biztos.

Ami nagyon gáz, az a cigány létszám. :D Nem mondom hogy veszelyes a környék, de nyáron hemzsegni szokott tőlük a buszpályaudvar például, meg ugy alapvetően szembe talalkozol velük az utcán elég rendesen. Vonat nem túl jó fel Pestre. Óránként jár, de románból jön, elég kétes alakokkal van tele, budos, piszkos, és mivel nem gyors, 3 ora az út pestre vele és sokszor wifi sincs. :D

Kozepsulik vannak, de ha jó suliba akarod jaratni a gyereket, akkor jobban jársz ha beviteted Debrecenbe. Hát én úgy ennyit tudok mondani róla ami így eszembe jutott.

2020. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocs, elnéztem, nem óránként hanem naponta összvissz 3 vonat indul fel pestre. :D Infrastrukturális szempontból amúgy azért jó, mondhatni, mert ott van a körzeti kórház, a járási hivatal és stb. Konkrétan az össze közelében lévő kisebb falut táplálja, és azok meg őt, munakerővel. Sok ember van az utcán, egyáltalán nem egy halott kisváros.
2020. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!