Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Eleg sok az ejszakai ember...

Eleg sok az ejszakai ember aki nem hagy aludni, egyik befejezi majd ujabb hülye, ezt irtam nekik szamvizsgalo vagyok , ha ez nem jön be mit lehet meg tenni?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 09:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Szóban kértük az éjszakai kinti beszélgetés megszüntetését. Tegnap e II/7 ből is leordított egy lakó, mivel az I/3 -ba egy uj lakó kint teljes hangerővel beszélt telefonon. Most ¾ 2 kor ébredtem meg az angol úr beszélgetésére. Visszaaludni nem tudok, mehetek dolgozni. Amíg önök délután 4-ig alszanak. Nappal érdekes ez nincs csak éjszaka. Az angol úr elmondása szerint. Ő hangosan hallgatta a zenét, a kis hölgy rádörömbölt, nyomatékot adva, rákapcsolta a villanyórát. Azóta érdekes módon 2 napja kialakult egy jó viszony. Beszélgetni bent kell ameddig jólesik, a kinti zavaró. Ha piálás folyik az ablakpárkányon az már több mint dohányzás. Elmondanám a házban tilos a dohányzás, Más is elszívja és bemegy , de hogy éjszaka nem hagynak pihenni , az nonszensz , felhatalmazásomnál fogva

mellékelem a megbízási jogkörömet. Ha továbbra is fen áll a probléma. 112. Először figyelmeztetnek majd 200 ezer ft fejenként. Egy értelmes iskolázott ember ezt megérti. Nem pedig direkt azért is csinálom. Itt úgy látom nem is a cigi a fontos hanem a beszélgetés. De mért pont éjszaka?? Ott van a nappal. Köszönettel :xy számvizsgáló

2023. aug. 19. 09:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Koltozz el
2023. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2/2 35 eve ott lakom
2023. aug. 19. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Költözz el, ha zavar, az meg senkit nem érdekel, 35 éve ott laksz, hiába írod oda. Mellékes infó.
2023. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Háááát az, hogy írod, hogy számvizsgáló vagy, az nem javít a helyzeten. Attól még neked egy grammal sincsenek más jogaid a többi lakó vonatkozásában, az csak a ház kiadásainak ellenőrzésénél számít. Ezesetben én nem hangsúlyoznám, nem számít. Az se, hogy mennyi ideje élsz a házban.


Az alábbi lehetőséget látom:


1) megpróbálsz beszélni először egyedül vele/velük, aztán összehívtok egy közgyűlést, ahol többen jelzitek, hogy ez többeteket zavar, nem követelitek, hanem hálásak lennétek, ha el tudnák kerülni az éjszakai erkélyi vagy nyitott ablakos beszélgetést. /Nincs értelme fenyegetőzni, az éjszakai beszéd hangereje szinte biztosan nem haladja meg a törvényi határértékeket és rendőr se fog kimenni senkihez amiatt, hogy a szomszéd beszél a saját erkélyén/. Ha változtat/nak örültök és megköszönitek.


2) Kicseréled a saját ablakodat többrétegűre, vákumosra, a szellőztetés helyett pedig légkondit használsz /kifejezetten csendeset vagy olyan helyiségben, ahol kellően hűt de már nem hallatszik át hozzád/. Zárt, zajszigetelt ablakok mellett még megpróbálkozhatsz füldugóval pluszban.


3) Elméletileg tehetsz panaszt talán a jegyzőnél vagy indíthatsz pert birtokháborítás miatt, de szvsz buknád a pert, egy vagyont költenél az ügyvédre és végleg elmérgesedne a házon belüli viszony, szóval a per kimenetelétől függetlenül a nyugodt otthont mindenképpen elvesztenéd, ezért én ezt az utat nem javasolnám.

2023. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5 nincs ra penz ha neked van segithetnel
2023. aug. 22. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!