Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan, aki min. 50...

Van itt olyan, aki min. 50 km-re lakik a munkahelyétől, és naponta kocsival jár be? Milyen az ingázás?

Figyelt kérdés

Mesélnétek róla, hogy milyen az ingázás? Szeretitek? Mennyi idő, stressz, pénz? Szoktatok zenét hallgatni az autóban?

Mióta és miért csináljátok? Megéri?



2023. aug. 24. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 50, es egy eve csinalom, egyedül. Kb 40 perc, es 30 kb csak erdős resz, nyulak, galambok, neha őzek, esetleg traktor vagy kamion levagja a kanyart az amugyis keskeny uton.

Nem éri meg, de nem volt sok választásom.

Napi 10 euro a benzin, es nem csipazom, kész trauma, korabbi munkahelyem 5 percre volt.

2023. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is kb. 40-45 perc vezetés. Nincs bajom vele, mivel a cég fizeti az üzemanyagot és heti 3 nap home office van. Az biztos, hogy nem járkálnék be minden nap az irodába, olyan helyen nem dolgoznék, ahol nincs HO.
2023. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is majdnem ennyi, 45 km.


Hát elég sok stresszel jár néha, mert erdőben vezetek nagyrészt, ezért gyakran találkozom vaddal. Ez nem azt jelenti, hogy félek hiszen úgy autóba sem ülnék, inkább az stresszel amikor összegzem mennyi pénzzel jár. Viszont megéri az idő miatt, mert amúgy 3 előtt kellene kelnem, és + 1 órát ülhetnék bent mielőtt hazajövök. Viszont már most próbálom megosztani, néha bemegyek busszal ha úgy van, mert ez rengeteg pénz így, a munkahely meg havi 10000-et fizet kb 😂 én meg megyek vagy 15 műszakot. Gondolhatjátok mennyire elég. Viszont hétvégén tényleg nem tudom másképp megoldani.


Szóval van előnye, van hátránya is. Mimdig hallgatok zenét, Spotify van letöltve, a-nélkül el sem indulnék

2023. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!