Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is baj van azokkal...

Szerintetek is baj van azokkal az emberekkel akik nem találták meg életük párját és egyedül élnek? Már elegem van, hogy szinte naponta hallom ezt a munkahelyemen, hogy azokkal valami baj van aki soha nem is volt házas.

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Van aki csupán azért nem házas mert nagyon szereti a szabad életet. Ahogy a munkahelyi kötöttséget sem bírja mindenki, de például önellátóként meg remekül elvannak.
2016. nov. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Bajnak eppen nem mondanam, de biztos nincs minden rendben veluk.
2016. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Varga Péte4 ***** válasza:
65%

"soha nem is volt házas" Szerintük az a jófej, aki többször is "volt házas"?

Nincs ezzel semmi hiba, inkább ne legyél házas, mintsem izomból a külvilág kedvéért házasodj meg.

2016. nov. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

Azért mondják, mert nem érzik boldogságban magukat házasságban, rengeteg probléma generálódik és kivannak borulva és irigyek aki nem házas, nem volt még házas.

A legtöbb házasságot vagy a gyerek, vagy a megélhetési kényszer tartja össze.

2016. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

Amíg zavar, megérint, rosszul esik ez neked megkapod ez ilyen oltást.

Ez a kisebbségi komplexumról szól.

Mondok egy példát. Ha pl. Nagy az orrod és zavar, akkor ezt a környezetedtől megkapod. Vannak olyan emberek, akiket sokat cikiztek pl a súlya miatt, és már az elején inkább ő teszi magát nevetségessé. Szóval ironizál, és nevet. Így megelőző csapást mér, és nem nyomják le, nem tapossák le.

Szóval lényegében a kialakult helyzet az önbecsülésedről szól, és minél jobban zavar mások véleménye, lassan, de biztosan elérik, hogy csak a látszat kedvéért házasodol, pedig nagyon kevés házasság felhőtlen. Képmutatás az egész, ezt is bizonyítja ami látható a híradóban. Mikor a férfi eltette a családját. Mit mondott a szomszéd néni? "Hát olyan boldognak tűntek. Ez Sosem gondoltam volna..."

2016. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
mi az, hogy baj van ezekkel az emberekkel??? vannak, akik önként és dalolva választják ezt az életmódot... nekem is ilyen fogyatékos koleganőim voltak amúgy. melóhelyet váltottam. :D és itt még a nemi identitásom meg semmi sem merült fel, és nem lettem céltábla. keress egy olyan helyet, ahol tisztelnek legalább.
2016. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
Nem baj az, hanem akik ezt mondják, azok irigyek mások szabad életére.
2016. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mért ne lenne normális?

Én is így élek, és cseppet sem érzem magam kevésbé normálisnak mint a többi ember. Annyi, hogy férfi létemre én főzök magamra és mosogatok el magam után, bár szerintem ez nem épp nevezhető negatív dolognak.

2016. nov. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!