Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mentek be naponta a...

Hogy mentek be naponta a munkahelyetekre? Milyen érzéssel? Milyen a kollégák, milyen a munka, amit végeztek?

Figyelt kérdés

Érdeklődés van bennetek, vagy teljesen közömbös, amit végeztek?

Véletlenül vagytok ott, vagy a pénz miatt, vagy mindig is arra vágytatok, amit most csináltok? Mit kellett ezért tenni?

A bánásmód milyen?


2023. márc. 7. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsém volt, egész életemben azt csináltam, amit szerettem volna. A végén még meg is fizették. :D A főnökök meg mindenütt buták és rosszindulatúak voltak. :D
2023. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden kiraly egyet leszamitva.. brutal sok a melo. De szeretem csinalni, joarcok a kollegak, fonokok, sok a love is
2023. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzéssel megyek be, mert szeretem amit csinálok és szerintem jó is vagyok benne. A munkatársak, főnökök is jófejek. Viszont néha elkap a gondolat, hogy lehet máshol jobban megfizetnék a munkámat. Egyelőre viszont nem váltanék,mert bőven van ebben a pozícióban és a helyben potenciál.
2023. márc. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A munkámat szeretem, de mostanában elgondolkozom munkahely váltáson... Sok a túlóra, a kollégák túl sokat fecsegnek. Voltam már sokkal rosszabb helyeken is, még várok.
2023. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Izaglom van bennem, hogy ma mi lesz. Minden napom más, imádom a munkaköröm.

A munkatársaim többségével is várom a találkozást. Persze van pár ember, akik lehoznak az életről, de a többség tényleg jófej.

2023. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Utálattal megyek be. Nem egy életbiztosításos a társaság, akikkel vagyok, így xar, nagyon xar. Nem tudok változtatni rajta, az a baj, mert mindenhonnan csak az elutasítást kapom. Van 1-2 kolléga, aki jó, megbízható, de velük is távolságtartó vagyok. A vezetőség bánásmódja laisse fair stílusú, ami megint nem jó.
2023. márc. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A munkamat szeretem de a kollegakat mar nem annyira.Van egy-ket jo fej de a tobbseg lusta es ott lopja a napot ahol tudja. A fonokseg kivetelez es par seggnyalonak mindent IS szabad. Ennek ellenere nem valtok mert sajat bizniszbe kezdtem es megvarom amig beindul. Az almom az,hogy maganvallalkozokent a sajat fonokom lehessek. Lassan halad de tudom,hogy kitartassal elerem amit akarok.
2023. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ujjongok hogy végre mehetek de aránylag jó érzéssel megyek be,ha màr muszàly dolgozni akkor elég jó helyet fogtam ki.Karbantartó vagyok egy gyàrban,a pénz korrekt főleg a pár évvel ezelőtti minimálbérhez képest bàr a környéken hasonló helyeken szinte mindenki többet kap.A munkàt szeretem,mindig műszaki beàllítottsàgú voltam,az is segít hogy vàltozatos,hosszú évek után sem látta az ember az összes hibalehetőséget.

Kollégák,főnökök normálisak bár néhánynak kicsit hülye humora van,termeléssel kell néha harcolni de nem vészes főleg a sok horrorsztorihoz képest.

2023. márc. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Girlll3 ***** válasza:
100%
Car kedvvel... Megy a fúrás, meg a kétszínűsködés.
2023. márc. 8. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző munkahelyemen mérgező volt a légkör az inkompetens, aljas kisfőnökök miatt. Váltottam, más cég, a munkakör ugyanaz. Szeretek bemenni, végre megbecsülnek. Rengeteget jelent, ha megszabadulsz egy egészségtelen munkahelyi légkörtől.
2023. márc. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!