Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Új csaj vagyok,saját kis...

Gyongyvirag2 kérdése:

Új csaj vagyok,saját kis vidéki kecómban.Össze-vissza törtem magam h elfogadjanak,de már visszavonultam.Szomszéd anyu-korú nőt viszont rohadtul irritálom.Mi tegyek az alábbi megalázó, provokatív helyzetben?

Figyelt kérdés
Gyakran,ha kinézek az ablakomon, idegesítő és hangos,hosszú torokköszörülésbe kezd.Ő mindig kint van. Addig csinálja míg kénytelen vagyok becsukni a saját ablakom és némán visszahúzódni! Mit tegyek h konfliktus nélkül, de kiállhassak magamért?

2023. aug. 25. 08:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Amikor kihajolsz, kezdj el hangosan kukorékolni.
2023. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1es introvertált vagyok hozzá. a nő meg narcisztikus, ez lejön róla a vaknak is. amit írtál használhatatlan.
2023. aug. 25. 08:59
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Viselkedj felnőtt módjára és kszard le. Olyan vicces nézni az öregeket mikor így próbálkoznak. Vagy vedd fel telefonnal. Ettől megijednek. Esetleg locsold le hideg vízzel vagy rakj be egy jó marilyn manson albumot max hangerőn. 😂😂 én tuti halálra szórakoznám magam rajta annyira abszurd.


Nekem az viszont nagyon fura hogy így próbálsz megfelelni random kb ismeretlen embereknek akiket nem is zavarsz. Szerintem mindenképp fejleszd az önbizalmad. Kit érdekel mit gondolnak vagy elfogadnak e? Minek töröd magad? Nekem annó dédmamám csinálta ezt hogy "jaj mit szólnak hozzá?" Ki nem fossa telibe éld az életed oszt kész 😅 azokat az embereket úgyis jobban elfogadják idővel akik nem szorongva, kényszeresen akarnak megfelelni, hanem egyszerűen csak élik a maguk életét azt a legyet se zavarják


Húzz fel egy magas kerítést esetleg

2023. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

Ne arccal előre hajolj ki az ablakon, hanem a pucér feneked dugd ki, amire előtte rajzolj egy mosolygó fejet, mint Nyuszi Micimackóra, amikor beszorult az odújába. Amikor köszörülni kezd, csak eressz meg egy-egy istenes, recsegős galambot.

Lásd: [link]

2023. aug. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4 😂
2023. aug. 25. 09:12
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
Vedd fel telefonnal és csinálj belőle remixet
2023. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Irdatlan Infláció ***** válasza:
86%
Ez tényleg elég viccesen hangzik. Hát tőlem aztán köszörülhetné a torkát egész este :D
2023. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy elkezd köszörülni, kedvesen és határozottan köszönj rá!


Majd kávéval a kezedben, az ablakban könyökölve nézegesd az udvarod.


Legyél vele végtelenül kedves. Ha hallótávolságban van és tovább köszörül kérdezd meg "Évi, csak nem megvagy fázva? Nagyon rekettes a hangod." (Nem fog rá válaszolni)


Az ilyen emberek a kedvességgel nem tudnak mit kezdeni. Ezzel a végtelen kedvességgel kifogod zökkenteni.

2023. aug. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Amikor elkezd krákogni, játszd el EZT vele 😃👍


https://www.youtube.com/watch?v=4VDDvjgHu3Y

2023. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
"Beeeeeeeeeeee foxxxx rekedni, csotrogány!"
2023. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!