Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet az,hogy a szomszé...

Hogyan lehet az,hogy a szomszéd csaj otthon van mindig? Nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Én gyesen vagyok az 5 hónapos picimmel és azt vettem észre,hogy a szomszéd csaj,aki pàr hónapja koltozott mellenk a (parjaval) allandoan otthon van.

A parjat szoktam latni elmenni kocsival,de a csaj kb mindig otthon van mint én a gyesen.


Nem dolgozik vagy mi a fene?


2022. okt. 29. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nincs jobb dolgod? A gyerekre figyelj inkább.
2022. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Vagy home office.
2022. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Mikor az egyik otthon ülő unalmában a másik otthon ülővel foglalkozik. Mi közöd van hozzá? És ha nem dolgozik, akkor mi van? Te sem dolgozol.

Amúgy meg home officeról még nem hallottál?

2022. okt. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
96%
Simán lehet, hogy otthonról dolgozik. Én se megyek sehova hétköznap csak edzeni. Egyébiránt nem sok közöd van hozzá, foglalkozz inkább a saját életeddel.
2022. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2022. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Én 3 éve itthon vagyok.
2022. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Mi kozod van hozza hogy mit csinal?

Pont az olyan emberek miatt kerulom az embereket mint te.

2022. okt. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Lehet, hogy home office-ban van. Vagy eltartja a pasija, ki tudja.


Ez mi közöd van hozzá, foglalkozz a saját eleteddel annyira unalmas, ki az aki tényleg csak a saját dolgaival foglalkozik? Senki, mit kell örökké ezt fujni, baromi unalmas . Mellesleg lehet, hogy egy 5 hónapos gyerek mellett valóban nem túl izgalmas épp az élet, legalábbis elég egyformák a napok sokszor, mi van akkor ha mással is foglalkozik valaki és érdekli? Na bumm

2022. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Akár össze is barátkozhatnál vele amúgy. Mondhatnád neki, hogy menjetek el egyszer dumálni egy mekibe vagy valami olcsóbb helyre. Azzal is kezdheted, hogy egyhangúan telnek a napjaid gyerek mellett, jó lenne felnőtt társaság is, a barinőid elfoglaltak, ő meg pont kéznél lenne, hiszen általában otthon van. Vagy csak hívd át egy kávéra. Akkor aztán megtudsz mindent.
2022. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Miért érdekel ennyire? Nem értem mi vesz rá, hogy egy idegen embert lessél, hogy otthon van e vagy sem. Nem tök mindegy? A hetes válaszolóval értek egyet…

Én is itthon vagyok egész nap, párom jár dolgozni, gyerekem nincs. Nem örülnék neki, ha a szomszédságunkból valaki ezt lesné, hogy miért vagyok itthon minden nap. Tegyél magadban rendbe mindent és nem foglalkozz mások életével, ha meg ennyire zavar, kezdj el vele beszélgetni és kérdezd meg, bár én egy ilyen kérdés után tuti nem akarnék barátkozni veled.


28/N

2022. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!