Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elköltöznék, de ez lehetséges?

Elköltöznék, de ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Egy kis házban lakunk, és szeretnék tanulni, magamra figyelni, nem stresszelni állandóan a családom hülyesége miatt, ehhez el kell költöznöm. Békéscsabán lakok, hova lenne érdemes költöznöm? Mire kell figyelnem? Mennyiért érdemes albérletbe mennem? Most fogok életem első munkahelyére menni minimálbérrel.

2023. aug. 25. 16:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Szobát vagy teljes albérletet érdemes bérelnem?
2023. aug. 25. 16:11
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minimálbéres fizetéssel csak szobát bérelj!
2023. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért minimálbér? Mit fogsz dolgozni?
2023. aug. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%
Rozsadombra
2023. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy hogy nem halnak éhen, akik minimálbért keresnek. Miközben kéne fizetni még egyéb más alapvető költségeket is, mégha nem is mennek el sehová, nem vesznek maguknak egy sört se, nem költenek semmire se, mi nem muszáj.
2023. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát minimálbérből Békéscsabán is csak szobát tudsz bérelni, gondolom. Nem ismerem, nem tudom mely részei gázosak, melyik számít jobbnak, de nézz körül több ingatlanhirdető oldalon, lehet szűrni város/terület alapján is, sorba rakhatod pl. ár alapján a találatokat és akkor fogod látni, hogy mondjuk a legolcsóbb szobák mind jellemzően egy-két területen vannak, az nyilván problémás (messze van a központtól, rossz a közbiztonság stb.). Munkahelyedhez minél közelebb keress, nyilván. Szerződéshez ragaszkodj, akkor is, ha mondjuk egy valaki bérli az egész lakást és ő adja tovább a szobákat, mert ha olyan típus, akkor át fog verni és mondjuk szó nélkül kirak ha úgy adódik. Szoba zárható legyen. Általában 2 havi kauciót + 1 havi bért előre elkérnek, szóval remélem van tartalékod. Az lenne a legjobb ha olyan barátokkal vagy legalábbis haverokkal költöznél össze, akiket ismersz valamennyire, mert nagy szívás ha mondjuk beleragadsz egy éves szerződésbe egy vagy több állandóan bulizó, vagy ocsmány koszos módon élő, vagy lopós stbstb. emberrel a közös albérletben.
2023. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!