Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pesten nyitva a westend este,...

Pesten nyitva a westend este, meg aluljárós butikok ma a nyugatinál?

Figyelt kérdés
Ruhákat szeretnék. Pl csipőfarmer világoskékben. Vidéken semmi jó cuccok nincsenek.csak amiket fel nem vennék

2023. márc. 11. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nyitva. Olyan jó lenne egy szép világ, amikor a szombat esti és a vasárnapi program nem a csellengés meg a vásárolgatás lenne. Talán kevesebb rosszkedvű, mogorva, tehetetlen eladó lenne.
2023. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem kotelezo eladonak menni!

En amugy eladokent 13 oraztam napi szinten aluljaroban semmi bajom nem volt soha!

Elspanoltam a vevokkel is baratommal is hatalmas szex minden este.


Es hetkoznap meg melo van nem tidok shopoingolni soha csak hétvégén. Amikor vegre nincs melo mert unnep es időm mint a tenger végre, akkor meg minden zárva. Rühellem.

2023. márc. 11. 13:51
 3/11 A kérdező kommentje:
Jav 12 óráztam naponta.
2023. márc. 11. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Aztán persze néznél egy nagyot, ha nem lenne aki szombat este kiszolgálna. Mert itt kellene kezdeni az összefogást. Zéró munka embertelen időben. Hétfőtől szombat kora délutánig kellene nyitva lenni mindennek. Vasárnap nagyon max. a kisboltok tulajai, ha elfogyott egy fűszer a vasárnapi ebédhez. Bár főzni se főztök. Mert ott a meki a plázában.

Aki szombaton megy, annak hétköznap kiadni egy napot. Kicsit edukálni a sok ráérőt.

2023. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Felolrm egesz héten be lehetnének zárva a melo miatt nem tudok shoooingolni se
2023. márc. 11. 14:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Kivéve hétvege. Heti 2 nap melo nekik teljesen jo lenne nekem.
2023. márc. 11. 14:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez a helyesírás… igazi dohányboltos/kocsmáros “cicababának” tudlak elképzelni..
2023. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudok helyesen irni:D

Csak elütöm, meg ez mobil. Ezzel minden értelmes ember tisztaban van, csak az alulműveltek nem:D

2023. márc. 11. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
Én is mobilról vagyok mindig, mégis tudok helyesen írni és javítani, ha elütök valamit. Bár az alulműveltek nem foglalkoznak ilyenekkel. :)
2023. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is mobilról vagyok mindig.
2023. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!