Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd mindig a mi kapunkb...

A szomszéd mindig a mi kapunkban/kerítésünknél játszatja a gyerekét, ez normális?

Figyelt kérdés

Szűk utca, családi házak. Nem lakó-pihenő övezet, van áthaladó forgalom, de nem nagy. A szemben lakó szomszéd ahelyett, hogy elvinné az utca végén lévő játszótérre a gyerekét, folyton csak itt az úttesten labdáztatja, játszatja őt, zeng az üvöltözéstől ilyenkor az egész utca.

Mostanában meg rászokott arra, hogy átjön a mi oldalunkra, és konkrétan folyamatosan a mi kerítésünk elé hozza a két év körüli gyerekét, és a mi kerítésünknél, kapunknál játszanak: kiskocsit gurigat, triciklivel itt a mi házunk előtt gurigázik jobbra-balra (CSAK a mi házunk előtt, nem az egész utcában, szóval jól visszhangzik itt nekünk), és most másodszor kapom rajta őket, hogy a kerítésünkRE (!) rajzolnak krétával.

Ez normális?

Én rászóltam, hogy jó lenne, ha az új kerítést nem barmolná össze a gyerek, erre a nő puffogva elvonult, semmi bocsánatkérés.

Szerintem irtó felháborító, hogy miért a másik ember háza előtt kell zajongani a gyerekkel, és oké, hogy a kréta lejön vízzel, de miért én mosogassam a saját kerítésemet, miután ők összehányják?? Én sem más háza elé megyek szórakozni, hiába közterület.

Most ezt én reagálom túl?



2023. szept. 1. 12:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
B..sznám szájba a kölyköt is, meg az idióta anyját is.
2023. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális, de gyakori. Nálam is ezt csinálja egy anyuka, 2 gyerekével. Amikor hallom hogy beindulnak a qva műanyag kismotorral, már csukom is be az ajtót, utca felőli ablakokat. Nem lehet szellőztetni. Az állati visításuktól félnek a macskáim is.

Most egy ideje lekoptak, mert befészkelték a darazsak magukat a gázórámhoz (kerítés mellett van), és a postaládámba.

Nem is fújom le őket. Inkább a darázs, mint kölykösék.

2023. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!