Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek ha a szomszédom...

Mit tegyek ha a szomszédom kivágatja az összes fát a kert végében, és teljesen átlátni?

Figyelt kérdés
Hatalmas fenyői vannak a kert végében, legalább 8-10 méteresek, és egyáltalán nem lehetett átlátni. Most kitalálta hogy nem akarja a tüskét ez meg a tobozokat takarítani és kivágatja őket, és tujákat rak a helyére. A tuják meg nem fognak annyit takarni, hogy ne lássunk át egymáshoz. Már két fenyő ki lett vágva és most is egymást látjuk ha kimegyek a teraszra.. kis 40 cms tujákat raktak a helyére, nézzük egymást 10 évig amíg megnő!? Mit tegyek? Azt is mondtam már hogy összetakarítom én a kertjét csak ne vágja ki a többit, de nem hajlandó..

2023. szept. 1. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért a szomszéd dolga megoldani, ha neked bajod van. Ültess te a saját telkedre növényeket, ha neked kellenek.
2023. szept. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Majd nyáron lesz rossz neki, mert ezek a nagy fenyők olyan jó árnyékot adnak, a nagy meleget is "elfogják".Utána majd fog panaszkodni, hogy milyen meleg van. 😄Amúgy igaza van annak a válaszolónak, aki azt írta hogy egészséges fát nem is szabadna kivägni, max ha veszélyes.
2023. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%
Mit lehet tenni? Törődhetnél pl. a saját életeddel :D
2023. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
33%

Miért lettem lepontozva? :(

Semmi rosszat nem írtam. 😪

2023. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12-es: elöször is nem biztos, hogy olyan irányban állnak, hogy a napsütést árnyékolják, másrészt ami nyáron elöny, az télen hátrány, a fák miatt egész nap töksötét van benn a házban, ami nagyon rossz dolog.
2023. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nekünk az utcai parkoló telkünket egy közös, elhanyagolt, 2 és fél m magas sövénybokor választotta el. annak felét nekem volt tisztem nyírni, rendben tartani. csajként kénytelen voltam rendszeresen hívni valakit aki pénzért megcsinálta szemmagasságba nyírva, de fél nap alatt visszanőtt 😂! rájöttem h lassan én fizetem a bokornyíró nyaralását, én meg nem tudtam megcsinálni így döntöttem: 30 cm (!) magasra vágtam le az összest. így játszva képes vagyok gondozni. h ő mit szól? ki nem szarja le? PONT!
2023. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
A Farkas
2023. szept. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!