Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyszerűen utálok kint lenni,...

Egyszerűen utálok kint lenni, miért?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig azt mondják, miért nem megyek ki füvet nyirni, vagy miért nem megyek ki játszani a kutyával, vagy egyáltalán miért is nem megyek ki a friss levegőre?

Én egyszerűen azt válaszolom mert utálok kint lenni, minden ember bámul.


Minden rokonnál van jó nagy sövény, átláthatatlan kerités, a szomszédok, se az utcán sétáló emberek nem látnak be, nálunk viszont szinte az egész udvarra rálehet látni, még a medencére is, a trambulinra is. Ezért nem is használom egyiket sem.


Múltkor gondoltam hogy kimegyek lenyirni a füvet, ki is mentem, de ahogy nyirtam mindig aki éppen ment el a házunk előtt, az rám bámult. Jött egy kisgyerek az apjával, és megálltak bámulni, mintha az állatkertben lennének.

Komolyan mondom, hogy nem sül le a pofájukról a bőr?

Ha valaki füvet nyirna és elkezdeném nézni, nekem tuti lesülne a pofámról a bőr...


Összegezve soha nem megyek ki, mert a szomszédok, az utcán lévő emberek megbámulnak, és nagyon rosszul érzem magam olyankor.



2018. aug. 7. 14:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Azért néznek mert arra való a szemük. Te hallassz valami erős hangot, vagy észre veszel valami mozgást, akkor nem forditod oda legalább egy pillanatra automatikisan a fejed? A kisgyereknek meg érdekes a fűnyíró, mert sok nem lát ilyet otthon (mert pl. veszélyes ha jelen van, v. panelben laknak).


Kérd meg a szüleidet, h tegyenek le sövényt, vagy paravánt, vagy gyékényt, ha ennyire zavar (hozzáteszem elég irreális).

2018. aug. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Vegyed fel a láthatatlanná tévő kalapodat, és akkor minden rendben lesz, senki nem fog látni:)
2018. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Látom végig olvastad a kérdést. Ha nem nyirok füvet akkor is bámulnak a kis g**ik. :)
2018. aug. 7. 15:08
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Kerdező te pont olyan vagy mint én. Engem is idegesítenek a szomszédok. Ide is belátnak sajnos, sok pénzbe kerülne meg sok munkába hogy ne lássanak be ide. Meg ez csak engem zavar. De muszáj kimennem munkálkodni mert valakinek meg kell csinálni pl a funyirast úgyhogy kénytelen vagyok tűrni hogy lesnek. Utcán megy valaki az is csak lesni bír. En megértelek de nincs erre megoldás szerintem.
2018. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is ezért nem ülök ki (bár én panelban lakok). Ha tudsz, vegyél nádfonatot, és rakd fel körbe! Nem drága, de hatékony, sok helyen ez takarja a belátást.
2018. aug. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Sajnos. :(
2018. aug. 7. 15:38
 7/16 anonim ***** válasza:

Itt vannak árak a nádfonathoz:

[link]

2018. aug. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

"Jött egy kisgyerek az apjával, és megálltak bámulni, mintha az állatkertben lennének."


Nem kell ellenségeskedni, lehet azt nézték milyen szép nálatok a kert, a fű... és ezért teszel is.

Nem mindenki rosszindulatú ám, kérdező :)


Mi is megnézzük a szépen gondozott kerteket és házakat. A kisgyereknek meg főleg élmény, így tanul, és lát, fejlődik. Minden érdekli, ha nem az okostelefont nyomkodó anyja és apja van mellette aki nem figyel semmire.


Szerintem most pont a kamaszkorban vagy, amikor minden zavar, és nagyon szégyenlős lettél...


Én a helyedben nem, hogy bemennék a medencébe 40 fokban, de még lepődj meg: fürdőruha nélkül, úgy mennék bele meztelenül, mint a nyíl!!


Nem kell a vízbe, hogy vizes legyen se ruha, se semmi. Csak te és a víz :)

2018. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm 2-es az elmés válaszodat, jót derültem rajta.. :)))
2018. aug. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Agorafóbia?
2018. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!