Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Győr miért van ennyire felülér...

Győr miért van ennyire felülértékelve, túlértékelve?

Figyelt kérdés
Tőzsgyökeres győriként nem igazán értem az okát. Munkalehetőség főleg gyárakban van enyhén szólva SEM kiemelkedő bérért, ehhez képest méregdrágán lehet lakást bérelni, pár éve a közbiztonság is egyre rosszabb, a város nem sok mindent nyújt szabaidő eltöltéséhez, utak minősége és a tömegközlekedés is gyalázat ráadásul még Ausztria sincs valami közel napi ingázáshoz.

2023. szept. 2. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Tegnap kaptál rá válaszokat.

De amúgy nincs nagyon oka, ma már nulla az a város.

2023. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Hála Dézsinek és az agyament stábjának egy nagy nulla lett a város.
2023. szept. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Pedig a lakások eladási és bérlési árait a gyárakban dolgozók fizetése mozgatja.

Vagyis olyan rosszul mégsem keresnek.

A közbiztonságon nem vettem észre, hogy romlott volna.

Az utak állapota nem ideális, de nem vészesen rossz. A legtöbb budapesti boldog lenne, ha ilyen utakon autózhatna.

A szórakozási lehetőségekhez nem tudok hozzászólni, mert nem járok.

2023. szept. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én sem értem. Állandóan ez az unásig csépelt szöveg már, hogy "itt csak az nem dolgozik aki nem akar" meg "sok munka van".

Ja, persze az Audi meg más hasonló rohasztó gyárak.

Számomra mindegy, hogy valaki irodában dolgozik az ilyen helyen vagy gyártósornál, mind a kettő egy nagy rakás szar. De valakinek biztos jó.


A másik kedvencem meg az a "multinál vagyok vezető" szöveg.

Most oké, lehet neki jó, de úgy állítják be ezt egyesek mintha ez egy álom munka lenne. Most mi abban a jó? Ahányat eddig ismertem mint kikészült a végén idegileg.


Ausztriába kijárni meg megint csak ingázás ami időveszteség, meg aki nem tud németül az meg nem is tud menni.


A város maga szép, de nem kiemelkedően szép.

Az emberek nagyrésze meg tahó, vagy felkapaszkodott újgazdag.

2023. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Részemről tetszik a város. A lakói viszont érdekes emberkísérletnek lettek alávetve a múltkori polgármesterválasztásokon és elbuktak, mint ember...
2023. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!