Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lànyok ti hogyan oldanàtok...

Lànyok ti hogyan oldanàtok meg a lakàs vètelt, ha nincs öröksèged, a csalàdod nem tàmogat semmiben ès a kereseted àtlagos?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 08:21
A kérdező szavazást indított:
Sehogy
Összejövök egy olyan pasival akinek van
Pènzèrt szexelnèk
Külföldre költöznèk
Webcam előtt szexelnèk, masztiznèk
Belèpnèk a fideszbe èrdekből, mint győzike
Lopnèk, csalnèk, hazudnèk
38 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
90%
A legegyszerűbb ha külföldön vállalsz munkát.
2023. szept. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%
Párommal spórolnék, kölcsön, mellékállás kimaradt, de a politikát belekeverted. Grat
2023. szept. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk én alapból a tanulással kezdtem, szóval mindig átlag feletti volt a fizetésem. Ezen csak dobott a külföldre költözés.


A prostituálódás, mint könnyű pénzkereseti lehetőség a nőknek meg a nőgyűlölő incelek vesszőparipája.

2023. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
94%
Ha a családoddal nem olyan jó a viszonyod, akkor kérdés, van-e egyáltalán valami, ami miatt érdemes-e még Magyarországon maradnod?
2023. szept. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy. Nem veszek olyan dolgot, amire nincs keretem.
2023. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Én önerőt gyűjtöttem, több helyen is dolgoztam. Aztán hitel + önerőből vettem egy kis garzont. Utána azt eladtam, amikor jó ára volt, és vettem egy nagyobbat.
2023. szept. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

3-as azèrt csak itt a gyakorin elèg sok olyan làny van aki beìsmerte, hogy az egyetemi èvek alatt pènzèrt szexelt.


Ez termèszetesen nem azt jelenti, hogy minden nő pènzèrt szexel, de azt igen, hogy vannak lànyok akik a könnyü pènzkereseti lehetősèget vàlasztjàk.


Tehàt ez egy lètező jelensèg.

2023. szept. 8. 09:02
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Létező jelenség, persze, de a választható lehetőségek közül 3 is a prostituálódásról szól, olyan lehetőség meg nincs, hgoy többet dolgoznál, jobban spórolnál, okosan befektetnél stb:D


Szóval úgy érzem a kérdés leginkább a szexualitásról szól, nem pedig a pénzről, aminek álcázza magát:D

2023. szept. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Azèrt van a kommet szekciò , hogy ki tud fejteni, ha esetleg olyan vàlaszt adnàl ami nincs felsorolva fentebb.
2023. szept. 8. 09:19
 10/44 anonim ***** válasza:
83%

Persze.

De azért elég egyértelmű mire fut ki az egész kérdés:D

2023. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!